Naujos programėlės: Rovio, VLC, Xbox

Android

Amazing Alex. Pirmasis fenomenaliojo Angry Birds kūrėjų Rovio žaidimas, nesusijęs su piktais paukščiukais. Smagūs ir įdomūs fizikos galvosūkiai, kurių tikslas – sukurti kuo įspūdingesnes grandinines reakcijas. Yra ir iPhone versija. Nemokamas arba 2,79 Lt (HD versija – 8,44 Lt).

VLC Beta. Android platformoje pagaliau pasirodė populiariausias pasaulyje nemokamas multimedijos leistuvas. Rekomenduojama labiau patyrusiems vartotojams.

Machinarium. Išskirtinis ir gausybę apdovanojimų laimėjęs galvosūkis mechaniniame robotų pasaulyje pritaikytas Android planšetiniams kompiuteriams. Kaina – 11,09 Lt.

Timer. Paprastas elegantiškas laikmatis, nustatomas lengvu ratuko pasukimo judesiu ir aiškiai matomas ekrane. Laikus galima išsaugoti Google paskyroje. Kaina – 2,79 Lt.

iPhone

London 2012 – Official Mobile Game. Kokia gi olimpiada be ją lydinčių žaidimų? Įvairios sporto šakos mobiliajame ekrane. Yra ir Android versija. Nemokamas arba 2,39 euro.

My Xbox Live. Nereikia laukti ambicingojo Project Glass pasirodymo su nauja programėle Xbox konsole iOS įrenginiuose. Nemokama.                                                            

The Amazing Spider-Man. Kartu su kiekvienu dideliu filmu išleidžiamas jį lydintis žaidimas, bet šįkart specialistai Gameloft išties pasistengė – tai tikroviškiausias ir įspūdingiausias Žmogaus-voro žaidimas mobiliuosiuose ekranuose. Yra ir Android versija. Kaina – 5,49 euro.

GeniusScan+. Programėlė, paverčianti iPhone telefoną dokumentų skeneriu. Nuskaitytus galima išsaugoti JPG ar PDF formatu ir išsiųsti el. paštu. Kaina – 2,39 euro.

Windows Phone

Bubble Breaker Pro. Jokia platforma neapsieina be administratorių ir buhalterių išgelbėjimo – burbuliukų žaidimo. Čia net „profesionali“ versija. Kaina – 3,50 Lt.

Mobile Sommelier. Vyno mėgėjams skirta programėlė, padedanti išsirinkti tinkamiausią vyną, supažindinanti su įvairiomis vynų ypatybėmis ir leidžianti sudaryti patogų bandytų rūšių sąrašą. Kaina – 10,00 Lt.