Naujos programėlės: įspūdingos lenktynės ir šaudyklės

Android

100 Rooms. Populiarių pabėgimo iš kambario galvosūkių rinkinys. Daiktų rinkimas, kombinavimas, skirtingos temos ir užduotys. Nemokamas.

iNaturalist. Aplikacija ir svetainė gamtos nuotraukų mėgėjams, leidžianti įdėti nuotraukas ir detalią informaciją apie augalus ir gyvūnus. Yra ir iPhone versija. Nemokama.

Great Big War Game. Populiaraus humoristinio strateginio žaidimo Great Little War Game tęsinys, siūlantis didelę kampaniją, daug karinių vienetų ir kitų režimų. Yra ir iPhone versija. Kaina – 8,72 Lt.

Perfectly Clear. Paprasta ir patogi nuotraukų redagavimo tiesiai Android įrenginyje programa. Yra ir iPhone versija. Kaina – 2,79 Lt.

iPhone

CSR Racing. Didžiulės sėkmės sulaukęs nemokamas lenktynių žaidimas. Drag lenktynės, Retina grafika, automobilių tobulinimas už mikropavedimus. Nemokamas.

Cooliris. Nauja itin populiarios nuotraukų dalijimosi programos versija. Visos iPhone, iPad, socialinių tinklų nuotraukos vienoje vietoje. Nemokama.

Modern Combat 3. Geriausio FPS mobilioms platformoms tęsinys. Įspūdingos daugelio žaidėjų kovos, 13 misijų kampanija. Yra ir Android versija. Kaina – 5,49 euro.

StockTouch. Naujoviškai vizualiai informaciją apie didžiausių kompanijų akcijas ir su jomis susijusias naujienas pateikianti programėlė. Kaina – 3,99 euro.

Windows Phone

Contract Killer. Xbox Live žaidimas, kurį norint parsisiųsti reikia prisiregistruoti ne Lietuvos adresu (tarnyba oficialiai mūsų šalyje vis dar neveikia). Žaidimas, kuriame tampi samdomu žudiku. Nemokamas.

Guide Me. Įvairių temų videogidai, mokymai. Atnaujinama kasdien, nėra reklamų, reguliuojamas vaizdo leistuvas. Nemokama.