Naujasis „Galaxy Note Edge“ įpėdinis bus kitoks nei tikimės?

Vis pasirodo nauja informacija, susijusi su praeitų metų „Galaxy Note“ modelių įpėdiniais. Panašu, kad čia rengiama maža revoliucija.

Naujasis „Samsung Galaxy S6“ visiškai neprimena savo pirmtako. Nemažai suponuojama, jog Korėjos gamintojas perversmą nori padaryti ir „Galaxy Note“ serijoje. „SamMobile“ servisas praneša, jog rugsėjį įvyksiančios „IFA“ mugės metu išvysime dvi skirtingas „Note 5“ versijas – pagrindinę ir su išlenktu ekranu. Tačiau tai visai nebus „konstrukcijos-dvynės“, mat turi reikšmingai skirtis tiek specifikacijomis, tiek funkcionalumais.

Labiausiai stebina faktas, jog iš abiejų pusių užlenktame modelyje nebus „S Pen“ stiliaus, kuris iki šiol buvo „Samsung“ verslo klasės išmaniųjų telefonų skiriamasis bruožas. Tai reiškia, kad klientai gaus paprasčiausiai šiek tiek padidintą „Galaxy S6“ variantą, galbūt papildytą keliomis funkcijomis. Telefonas turėtų pasižymėti 5,4 arba 5,5 colių ekranu ir 16 megapikselių galine bei 5 megapikselių priekine kameromis. Įrenginio viduje: „Qualcomm Snapdragon 808“ procesorius, kuris, beje, šiuo metu naudojamas „LG G4“ telefone bei 32 GB duomenims.

Pagrindinės „Galaxy Note 5“ versijos atveju „S Pen“ išliks savo vietoje. Tikėtina įrenginys išsiskirs 4K ekranu, nors taip pat testuojamas 2560×1440 pikselių skiriamosios gebos Super AMOLED variantas. Kol kas neaišku, kurį galutinį variantą pasirinks gamintojas. 4K gali puikiai pasitesintų naudojantis virtualios realybės šalmu „Gear VR“, tačiau tikrai turėtų neigiamą įtaką telefono kainai ir jo baterijos veikimo trukmei. Už našumą atsakinga bus naujoji „Exynos 7422“ sistema, kuri viename luste integruos procesorius, GPU, atmintį ir modemą.

Įdomu tai, jog „Samsung“ taip pat planuoja įvesti į rinką specialų dėklą, skirtą „Note 5“ įrenginiams. „Keyboard Cover“ turės integruotą klaviatūrą. Ką gi panašus, kad iki „IFA“ renginio sužinosime dar nemažai įdomių dalykų, kurie pasitvirtins arba ne rugsėjo pradžioje Berlyne.

 

Šaltinis: SamMobile