Moteriškos palaidinės

Palaidinių pasirinkimas labai platus, todėl ieškant palaidinės konkrečiai progai tikrai nebus labai sudėtinga rasti tai, kas patinka jums. Kita vertus, kartais sunku nepasimesti tarp palaidinių įvairovės ir išsirinkti tinkamiausią variantą. Tam, kad ši užduotis būtų gerokai lengvesnė, reikia žinoti, kokia palaidinė yra tinkamiausia tam tikrai gyvenimo situacijai.

Jei nusprendėte įsigyti palaidinę internetu, siūlome iš arčiau susipažinti su įvairiais palaidinių stiliais, kurie padės apsispręsti, kuri palaidinė turi atsidurti jūsų spintoje.

Palaidinės visiems gyvenimo atvejams

Palaidinė darbui. Visai nesvarbu ar rytoj jūsų laukia darbo pokalbis ar tai tik dar viena diena darbe, labiausiai tiks klasikinio stiliaus palaidinė arba marškiniai. Renkantis palaidinę darbui, nepamirškite metų laiko – jei už lango pavasaris ar vasara, tikrai neapsiriksite pasirinkę ryškesnių spalvų palaidinę, dekoruotą ornamentais. Tuo tarpu, vėsesniu oru, rinkitės santūresnes vienspalves, pastelinių spalvų palaidines. Be to, darbas netinkama vieta blizgučiams, gilioms iškirptėms ar iššaukiančiams užrašams. Jei norite sukurti profesionalios ir kompetentingos darbuotojos įvaizdį, tokias palaidines palikite vakarėliams. Beje, klasikinės palaidinės neturi būti nuobodžios, puošni segė ar originalus vėrinys „iš mirusių“ prikels ir jau pabodusią palaidinę.

 

Palaidinė laisvalaikiui. Čia jokių ribų nėra, galite rinktis ryškias, įvairiaspalves palaidines dekoruotas ornamentais ar piešiniais, su gilesnėmis iškirptėmis ir ant petnešėlių. Tiesa, blizgučių geriau vengti, nes kas per daug, tas nesveika. Itin blizgios palaidinės dienos metu atrodys neskoningai. Beje, jei esate apkūnesnė, pagalvokite apie tunikas, jos puikiai paslepia nereikalingus kilogramus. Žinoma, tunika neturi būti kaip maišas, tačiau ir per daug prigludusi atrodys ne kaip.

 

Palaidinė vakarėliui. Jei blizgučiais, žvyneliais ir akmenėliais dekoruotos palaidinės neatitinka darbo aprangos kodo, o laisvalaikiui atrodo per daug rėžiančios akį, tai vakarėliams jos puikus pasirinkimas. Kita vertus, blizgančias palaidines reikia labai atidžiai derinti prie kitų rūbų. Jei palaidinė labai puošni ir iššaukianti, apatinę aprangos dalį rinkitės kiek kuklesnę.

 

Palaidinė pasimatymui. Pasimatymo metu visada norisi atrodyti žavingai. Norėdamos sukurti romantišką stilių, rinkitės lengvai krentančią, natūralaus audinio, prigesintų spalvų, pavyzdžiui, švelniai persikinę, kreminę ar levandos spalvos palaidinę su nėriniais ar neiššaukiančiomis odos detalėmis.

 

Kokią iškirptę rinktis?

V formos iškirptė puikiai tinka plačių pečių arba mažos krūtinės savininkėms. Vizualiai V formos iškirptė figūrai suteikia proporcingumo ir padidina krūtinę. Taip pat gilesnę iškirptę derėtų rinktis apvalaus veido ir trumpo kaklo merginoms.

 

Širdies formos iškirptė tinka visoms. Mažą krutinę ji padidina, o didelei krūtinei suteikia dailesnes formas.

 

Negili pusmėnulio formos iškirptė puikiai tinka lieknoms merginoms, kurios nori paslėpti ryškų krūtinkaulį ir kauliukus pečių srityje. Arti kaklo esanti iškirptė tinka siauro, pailgo veido savininkėms, o kvadratinio veido bruožus sušvelnina. Tiesa, jei kaklas trumpas negili pusmėnulio formos iškirptė duos mažai naudos.

 

Samtelio formos iškirptę turėtų rinktis merginos ir moterys, kurios turi siaurus ir nuolaidžius pečius bei nori vizualiai prailginti kaklą. Be to, šios formos iškirptė vizualiai pakelia krūtinę.

 

Kvadratinė iškirptė tinka bet kokios veido formos savininkėms, tačiau jai pirmenybę tūrėtų teikti merginos, kurios turi plačius lyg plaukiko pečius: vertikalios linijos ties raktikauliais juos susiaurins. O štai mažą krūtinę, kvadratinė iškirptė optiškai tik dar labiau sumažins.

 

Pirkdamos palaidinę internetu, nepamirškite pasinaudoti dydžių lentele, išsimatuoti pečių, krūtinės ir klubų apimtis bei rankovių ilgį, tada būsite tikra, kad jūsų pasirinktas dydis jums puikiai tiks.