Moteriški švarkeliai

Moteriški švarkeliai ypač mėgstamas drabužis, dažnai atliekantis pačias įvairiausias funkcijas –  šildo, palaiko stilių, naudojamas kaip detalė ar pasiimamas kaip apsauga nuo lietaus ar vėjo. Galima sakyti, jog šiuo metu madoje vyrauja pats švarkelių amžius, mat švarkas jau nebesiejamas tik su kostiumu ir klasikiniu stiliumi, šis drabužis neretai nešiojamas įvairiose situacijose. Ilgą laiką vyriški ir moteriški švarkai mažai kuo skyrėsi – buvo ilgomis rankovėmis, tiesiu

liemeniu ir siekė klubus. Šiandien parduotuvių vitrinose jau puikuojasi ne tik ilgesni, bet ir smarkiai trumpesni švarkeliai, papuošti įvairiomis detalėmis ar netikėtu susegimu. Stilistų teigimu, skirtingas švarkelio ilgis lemia jo funkciją, tad renkantis švarkelį konkrečiai progai naudinga žinoti, ką pasirinkti, kad atrodytumėte tinkamai.

 

Nemirštanti klasika

Klasikiniai švarkai, kurie dažniausiai nebūna ryškiai įliemenuoti, o siuvami iš stangrios medžiagos su atlasiniu pamušalu puikiai tinka oficialioms progoms. Tokio taip švarkus renkasi moterys, kurios dirba darbą, kuriame kasdien privalu atrodyti nepriekaištingai. Šį švarką įsigysite bet kokioje kostiumų parduotuvėje ar internetinėje drabužių parduotuvėje, kurioje pateikiamas itin platus moteriškų švarkų pasirinkimas. Dažniausiai šie klasika dvelkiantys švarkai yra tamsių atspalvių, be papildomų papuošimų. Tai puikus drabužis darbo susitikimams, svarbiems vizitams.

 

Maksimalus stilius

Jei ieškote švarkelio, kuris ne tik puikiai Jus papuoštų, bet ir spinduliuotų solidumu ir stiliumi – rinkitės kiek ilgesnius švarkelius. Itin dažnai tokie moteriški švarkai nešiojami prie klasikinio sijono ar suknelės. Tokio tipo švarkas – naujos kartos klasikinis stilius, aiškiai pasakantis aplinkiniams, kad Jūs domitės mada bei žinote kaip reikia derinti drabužius ir stilių. Tokiu švarku galite pasipuošti ne tik darbiniame susitikime, bet ir oficialioje ar net šventinėje vakarienėje.

 

Mini stilius

Šiuolaikinės moterys itin pamėgo mini stilius švarkelius. Dažniausiai jie yra iki juosmens, ne retai papuošiami blizgiomis sagomis arba viena didele saga per vidurį. Tai puikus pasirinkimas toms, kurios mėgsta visuomet atrodyti tvarkingai, tačiau nepretenduoja į itin oficialų stilių. Tokio tipo švarkelis – unikalus drabužis, kurį lengva priderinti prie skirtingų stilių. Jį drąsiai galite vilkėti tiek prie kelnių, tiek prie sijono, tiek prie vasariškų šortų.

 

Sporto aistruolėms

Švarkelių pasiūla taip išsiplėtė, jog net ir sportinį aprangos stilių mėgstančios moterys nevengia apsipuošti laisvesnio stiliaus švarkeliais. Dažniausiai sportinio stiliaus švarkeliai džinsiniai ar į džinsą panašios medžiagos. Jie gali susisegti užtrauktuku arba nedidelėmis sagomis. Toks švarkelis puiki stiliau dalis, kuria galima pasipuošti išėjus į miestą su draugais. Beje, prie sportinio stiliau švarkelių priskiriami ir itin trumpo po krūtine pasibaigiantys švarkeliai.