Moteriški maršikinėliai

 

Marškinėliai – itin populiarus ir daugelyje gyvenimo situacijų vilkimas drabužis. Vyriški marškinėliai – tai labiau  sportinį stilių primenantis drabužis su rankovėmis arba be jų. Tuo tarpu moteriškais marškinėliais ne retai krikštijami ne tik sportinio, bet ir laisvo ar net klasikinio stiliaus viršutiniai drabužiai. Dažnai merginos ir moterys nežino, kaip tinkamai išsirinkti marškinėlius. Tam yra kelios pagrindinės ir itin paprastos taisyklės.

 

Tinkamos spalvos

Dažniausiai marškinėliai nėra tokia svarbi įvaizdžio dalis, kuri daug pasako apie Jūsų stilių. Parduotuvėse siūlomas itin platus skirtingų dydžių ir spalvų marškinėlių pasirinkimas, tad kiekvienas čia gali išsirinkti sau tinkamiausią variantą. Marškinėlių spalva – svarbus pasirinkimas. Nepaisant to, kad spalvos pasirinkimas nelems drabužio patogumo, jis lems Jūsų savijautą ir šį tą signalizuos aplinkiniams apie Jus. Dažniausiai būtent moterys drabužiams renkasi tokias spalvas, kurios atitinka jų charakterį. Stilistų patarimai labai paprasti – šiltam metų sezonui rinkitės šviesias ir ryškias marškinėlių spalvas, o žiemai – tamsesnius drabužius. Kiek tamsesnių tonų patariama rinktis ir marškinėlius, kuriuos ketinate vilkėti namuose, mat ant tokios medžiagos mažiau matosi nešvarumai.

 

Medžiaga ir funkcionalumas

Pirkdamos marškinėlius moterys labai daug dėmesio skiria jų medžiagai. Ir ne veltui. Nuo to, iš kokios medžiagos pasiūti marškinėliai, priklauso ir jų tarnavimo laikas bei patogumas. Jei ieškote šiltų marškinėlių – rinkitės kokybiškos storos medžiagos audinius. Jei norite, kad marškinėliai nevaržytų judesių, o kūnas su jais neprakaituotų – geriausiai tiks orui pralaidžios medžiagos drabužiai. Pastaruoju metu ypač gausu pigių marškinėlių, kurie, deja, nėra pačios geriausio kokybės. Rinkdamiesi pigų marškinėlių variantą, nepamirškite paskaityti jų medžiagos sudėties, nes neretai tokie marškinėliai gaminami iš sintetinės medžiagos. Tokie drabužiai nuolat dirgins odą ir gali net sukelti alergiją.

 

Stilių darna

Nors kiekviena moterys pasakys jog ji – išskirtinė asmenybė, visgi, net ir dailiosios lyties atstovių drabužiai skirstomi pagal stilius, todėl net marškinėlius dera rinktis pagal tai. Šiandien plačiausią marškinėlių, kaip ir daugelio drabužių, pasirinkimą siūlo interneto parduotuvės. Čia gausu ir moteriškų marškinėlių su rankovėmis ir be jų, surišamų marškinėlių, šilkinių ar net ilgų labiau palaidines nei marškinėlius primenančių.

 

Kad atrodytumėte stilingai ir jaustumėtės itin žavi, derinkite marškinėlius prie kitų drabužių. Štai pvz., itin populiarūs polo marškinėliai puikiai atrodo prie džinsinio sijono ar šortukų, tuo tarpu ilgesnes palaidines ar labiau marškinius primenančius marškinėlius puikiai tinka vilkėti prie klasikinių kelnių bei aukštakulnių. Universaliausi – įvairių dydžių, spalvų bei paveikslėlių sportiniai marškinėliai su rankovėmis. Jie šiandien puikiai dera prie beveik visų stilių. Žinoma, tai galbūt ne pats tinkamiausias drabužis šventinei vakarienei, bet į miestą su draugais juos galite vilktis drąsiai.

Komentuoti įrašą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *