Moteriška sportinė apranga

Kiekviena save mylinti moteris mėgsta pabrėžti savo moteriškumą nepaisant to, ar ji keliauja į darbą, ar linksminasi vakarėlyje, ar sportuoja treniruotėje. Todėl dizaineriai net ir drabužius sportui moterims siūlo itin patrauklius bei stilingus. Visgi, renkantis sportinę aprangą, privalu atsižvelgti ne tik į tai, kaip su ja atrodo Jūsų kūno išlinkimai, bet ir patikrinti, ar sportinė apranga padės gerai jaustis treniruotėje.

 

Viskam sava paskirtis

Renkantis aprangą sportui, labai svarbu žinoti, kur ją vilkėsite. Ne tik sportui skirta avalynė, bet ir apranga turi būti pritaikyta lauko ar vidaus naudojimui. Jei ketinate treniruotis lauke, rinkitės daugiasluoksnius drabužius. Arčiausiai kūno esantis sluoksnis turi būti itin kokybiškas, kad oda galėtų kvėpuoti, o Jums nebūtų sunku judėti. Viršutiniai drabužiai turėtų gerai apsaugoti nuo drėgmės, kritulių ir vėjo, kad kūnas palaikytų reikiamą šilumą. Sportuojantiems lauke taip pat labai aktualu, kad drabužių detalėse būtų panaudoti atšvaitai jei kartais treniruotė užtruktų iki sutemų.

 

Kuomet treniruojatės sporto salėje, geriausiai tiks lengvo audinio minkšti drabužiai sportui. Rinkitės kelnes arba šortus, kurie būtų patogūs ir leistų laisvai judėti. Sporto salėje moterys dažnai vilki ne tik aptemptas, bet ir plačias sportines kelnes, kurios padeda sukurti moterišką stilių net ir treniruočių metu.

 

Moteriški reikalai

Sportuojančios moterys pripažįsta, jog vienareikšmiškai treniruotėje reikalinga sportinė liemenėlė. Renkantis šį sportinį drabužį labai svarbu tinkamai įvertinti savo dydį ir reikalavimus. Kokybiškos liemenėlės sportui siuvamos iš itin elastingos ir tamprios medžiagos, todėl patogiai prilaiko krūtinę, bet jos nespaudžia.

 

Audiniai

Sportinė apranga ne veltui parduodama atskiruose skyriuose net ir interneto drabužių parduotuvėse. Tai išskirtiniai rūbai, todėl renkantis juos reikia vadovautis kitokiomis taisyklėmis. Nepaisant to, ar ieškote sportinės aprangos lauko ar vidaus treniruotėms, Jums prireiks, kad medžiaga greitai ir lengvai džiūtų. Todėl rinkitės drabužius, kurie pažymėti „Dry Fit“ ženkliuku. Tokie drabužiai greitai sugeria prakaitą ir neleidžia odai sudrėkti.

 

Išskirtiniam sportui – išskirtiniai drabužiai

Jei mėgstate užsiimti išskirtiniu sportu, Jums pravers ir kitokie drabužiai, todėl prieš įsigydami sportinę aprangą, gerai pasidomėkite, kokius rūbus reikia nešioti aktyviai sportuojant vienoje ar kitoje srityje. Jei užsiimate laisvalaikio sportu ar reguliariomis treniruotėmis fiziniam aktyvumui palaikyti, sportinei aprangai pakaks kelių pagrindinių drabužių, tokių kaip kelnės, šortai, marškinėliai ir džemperis. Tuo tarpu mėgstančioms kiek įdomesnį laisvalaikį, pvz., slidinėjimą, teks pasižvalgyti specialiose būtent šiam sportui tinkamą sportinę aprangą siūlančiose parduotuvėse.