Metalinis „M2 Note“ įpėdinys – telefonas „Meizu Metal“

Prie populiarios „Meizu“ įrenginių serijos prisijungia dar vienas įdomus išmanusis telefonas. „Meizu Metal“, kaip jau išduoda pats pavadinimas, pasižymi metaliniu korpusu.

Visai neseniai Lietuvos rinkoje pasirodė „Meizu M2 Note“, kuris pasak Varlė.lt ekspertų, iš tikrųjų yra vertas dėmesio kainos ir kokybės santykio sprendimas. Pažvelkime, koks yra „Meizu Metal“.

Meizu_Metal_2a

Iš metalo pagamintas „Meizu Metal“ turi 5,5 colių įstrižainės LTPS ekraną, pasižymintį 1080p (1080×1920 pikselių) skiriamąja geba ir dengtą „Dinorex T2X-1“ apsauginiu stiklu, kuris išeinačių į korpuso kraštines  briaunų dėka sukuria įdomų 2,5D efektą. Už įrenginio našumą atsakingas yra aštuonių branduolių „MediaTek Helio X10“ procesorius su 2,0 GHz taktiniu dažniu ir „Cortex-A53“ branduoliais bei „PowerVR G6200“ vaizdo plokštė. Telefonas aprūpintas 2 GB RAM atminties. Prekyboje yra 16 ir 32 GB vidinės atminties versijos. „Meizu Metal“ telefonas turi hibridinį SIM/atminties kortelių lizdą, kuris reiškia, jog antros SIM kortelės sąskaita galima įsidėti Micro SD.

Išmanusis telefonas turi 13 megapikselių galinė ir 5 megapikselių priekinę kameras. Yra LTE palaikymas, pirštų atspaudų skaitytuvas. Naujasis „Meizu“ telefonas pasižymi talpia 3140 mAh talpos baterija. „Meizu Metal“ veikia „Android Lollipop“ („Flyme 5.1“) operacinės sistemos pagrindu. Prekyboje yra net 5 spalvų versijos: auksinė, balta, rožinė, pilka ir mėlyna.

„Meizu Metal“ telefonas Europoje kainuos 150 eurų (16 GB modelis) ir 180 eurų (32 GB modelis).

meizu

Šaltinis: gsmarena