Maudymosi kostiumėlių pirkimo gidas

Atostogos, saulė, jūra… Kas šiuo atveju būtinas? Be abejonės maudymosi kostiumėlis, su kuriuo puikiai atrodysite ir jausitės. Tankini? Bikini? Monokini? Ką išsirinkti iš tokios gausybės?

Mūsų pirkimo gide rasite patarimų, padėsiančių parinkti maudymosi kostiumėlį tinkantį jūsų figūrai. Kiekviena mūsų gali atrodyti pritrenkiančiai, viskas ko reikia – tai pažinti savo formas.

Išsirinkti tinkamą maudymosi kostiumėlį labai svarbu. Gerai derantis prie jūsų figūros modelis paslėps figūros trūkumus, todėl jausitės patogiai ir pasitikėsite savimi. Prieš perkant maudymosi kostiumėlį rekomenduojama išsanalizuoti savo figūrą. Pagalvokite, kokius jos bruožus norite išryškinti, o kokius verčiau paslėptumėte. Mes turime didelę maudymosi kostiumėlių įvairovę, todėl tikrai rasite sau tinkamiausią variantą.

Maudymosi kostiumėlių tipai

Maudymos kostiumėliai įprastai skirstomi į 3 kategorijas: vientisus (monokini), dviejų dalių (bikini) ir tankini.
[table id=2 /]
Pirmasis tinkamo maudymosi kostiumėlio išrinkimo žingsnis – savo figūros tipo nustatymas. Šiuo atveju susiduriama su tam tikra sumaištimi terminologijoje, tačiau apibendrinant galima išskirti 4 pagrindinius figūros tipus:Kaip tinkamai priderinti prie figūros?

 1. Obuolio tipo figūra dar vadinama „O“ ar apskritimu. Šio tipo figūros moterys turi platesnius pečius ir krūtinę bei siauresnius klubus. Esant antsvoriui, riebalų audinys daugiausia kaupiasi pilvo ir liemens srityje. Tačiau tokios figūros savininkės turi lieknas kojas ir plokščius sėdmenis.
 2. Kriaušės tipo figūra, dar vadinama „A“ ar trikampiu. Šiam tipui būdingi siaurūs pečiai, platūs klubai ir masyvios šlaunys. Čia riebalų audinys kaupiasi daugiausia ant sėdmenų, klubų ir šlaunų.
 3. Smėlio laikrodžio figūra, dar vadinama „X“ tipo. Tai moteriškiausias figūros tipas. Klubai ir krūtinė (pečiai) yra panašių proporcijų, liemuo ryškus ir plonas.
 4. Paprikos tipo figūra, dar vadinama stačiakampiu ir žymima „H“ raide. Būdingi platūs pečiai ir klubai, nėra ryškaus juosmens.

Nustačiusios savo figūros tipą galite sėkmingai išsirinkti maudymosi kostiumėlį, kuris optiškai paslėps trūkumus ir išryškins privalumus. Tačiau nereikėtų pamiršti, jog jūsų figūrai gali būti būdingi net kelių tipų bruožai. Vienos moterys yra aukštos ir lieknos, kitos apkunesnės ir žemesnės.

Damoms, turinčioms plačius klubus, rekomenduojama rinktis maudymosi kostiumėlį su šortukais, kurie tobulai paslėptų šios srities netobulumus. Be to, siūloma, kad viršutinė dalis būtų splavinga ir ryški – tai padėtų nukreipti dėmesį nuo apatinių kūno dalių.

Žemesnio ūgio moterims rekomenduojami vienspalviai variantai su didele iškirpte ir pakankamai atvira apatine dalimi. Tokia maudymosi kostiumėlio konstrukcija lemia, jog figūra tampa kiek aukštesnė nei yra iš tikrųjų.

Didelės krūtinės savininkėms reiktų rinktis platesnių petnešėlių ir pakietintų kaušelių modelius. Tokie maudymosi kostiumėliai puikiai prilaiko krūtinę ir leidžia jaustis patogiai.

Didelį pilvuką galima tobulai paslėpti tankini tipo maudymosi kostiumėlio pagalba.

Maudymuku gidas

10 bendrų maudymosi kostiumėlio priderinimo prie figūros patarimų

 1. Pagrindinė maudymosi kostiumėlio pasirinkimo taisyklė yra pusiausvyros išlaikymas. Tai pagrindinis principas, nepriklausantis nuo figūros tipo. Ką tai reiškia? Viskas labai paprasta: viršutinė ir apatinė kūno dalys turi būti subalansuotos taip, kad bendrai kūnas atrodytų proporcingai. Žmonės pasąmoningai labai mėgsta simetriją. Vadovavimas šiuo visuotiniu principu, t.y. disproporcijų neutralizavimas, lems, kad tikrai atkreipsite aplinkinių dėmesį.
 2. Kita reikšminga taisyklė ypač svarbi turinčioms kriaušės tipo figūrą. Rekomenduojama rinktis tokius variantus, kai atskirai galima pasirinkti liemenėlės ir kelnaičių dydį. Kodėl? Nes tas pats viršutinės ir apatinės dalies dydis šiai figūrai nėra tinkamas. Jei maudymosi kostiumėlį rinksitės pagal apatinės dalies dydį, rizikuosite tuo, jog viršutinė dalis nesilaikys pakankamai tvirtai (ypač būnant vandenyje), o jei vadovausitės viršutinės dalies dydžiu, pamatysite, jog kiek per maži apatiniai per daug atidengs apatinės dalies netobulumus. Todėl tiek apatinę, tiek viršutinę dalį kriaušės tipo figūros savininkėms rekomenduojama rinktis atskirai.
 3. Maudymosi kostiumėlio dydžio pasirinkimas yra vienas svarbiausių dalykų. Įsitikinkite, jog renkatės tinkamą sau dydį. Jei pasirinksite per mažą, susidarys įspūdis, kad atrodysite „per stora“. Per didelis maudymosi kostiumėlis negražiai atrodys ir gali nesilaikyti maudynių metu. Tačiau reikėtų atkreipti dėmesį, jog maudymosi kostiumėliams įprastai būdinga mažesnė dydžių numeracija nei drabužių atvejais.
 4. Juoda – tai ne vienintelė liekninanti spalva. Mėlyna, purpurinė ir ruda taip pat garantuoja panašų efektą.
 5. Ryškios spalvos maudymosi kostiumėliai su puošmenomis ir dideliais ornamentais atkreipia dėmesį. Rekomenduojama naudoti tokius variantus tose kūno srityse, kurias norima išryškinti tam, kad būtų nukreipti žvilgsniai nuo dalių, kurias norima paslėpti. Tamsūs ramūs tonai neatkreipia dėmesio, todėl idealiai tinka norimoms paslėpti dalims.
 6. Turite tam tikrų kompleksų dėl savo didelio išsikyšusio pilvuko? Tai visai nereiškia, kad negalite rinktis maudymosi kostiumėlio arba apsiriboti tik vientisais monokini modeliais. Nereikėtų pamiršti apie tankini variantą.
 7. Jei norima vizualiai padidinti krūtinę, rekomenduoja rinktis pakietintų kaušelių, push-up tipo viršutinę dalį.
 8. Jei manote, kad turite per didelę krūtinę, rinkitės tokią viršutinę dalį, kurį pasiūta iš plono audinio, o liemenukas turi storesnes petnešėles.
 9. Nepamirškite pareo, kuris tobulai maskuoja pilvuko, sėdmenų ar kojų netobulumus.
 10. Kaip atrodyti seksualiai? Pasitikėkite savimi. Seksualumas – tai pirmiausia pasitikėjimas savimi ir tam visai nebūtina super modelio figūra.

Visai nesvarbu, kokią turite figūrą, svarbu, kokį maudymosi kostiumėlį pasirinksite. Pasirinkite idealiausią, nes Jūs tikrai verta tapti paplūdimio deive!

Komentuoti įrašą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *