Maudymosi kostiumėliai

Drabužių pardavėjai jau pastebėjo, kad šylantys orai kaip reikiant padidino moteriškų drabužių pardavimus. Viena populiariausių prekių – maudymosi kostiumėliai moterims. Nors galima pagalvoti, kad toks nedidelis drabužėlis nėra itin svarbus, iš tiesų tai itin reikšmingas garderobo rūbas. Moterims maudymosi kostiumėlis ir jo pirkimo klausimas dažnai atima nemažai laiko ir pastangų. Asmeniniai dizaineriai pataria, jog norinčioms paplūdimyje atrodyti pasakiškai – pravartu rinktis maudymosi kostiumėlį, pritinkantį būtent Jums.

 

Figūros taisyklės

Renkantis maudymosi kostiumėlį labai svarbų vaidmenį vaidina Jūsų figūra. Šis drabužis kaip joks  kitas taip ryškiai neatskleidžia Jūsų figūros tipo, privalumų ir trūkumų. Todėl ypač moterims, kurios nori paslėpti šiokius tokius figūros trūkumus, pravartų maudymosi kostiumėlį pagal atitinkamus kriterijus. Pavyzdžiui, jei esate apdovanota didele krūtine, geriau nesirinkite maudymosi kostiumėlio su pakietinta liemenėle. Tačiau apačioje pasirūpinkite, kad liemenėlė būtų sutvirtinta lankeliu, taip krūtinė laikysis tvirtai ir patogiai. Geriausia, kad liemenėlė

būtų su petnešėlėmis, pageidautina – plačiomis. Tuo tarpu moterims su maža krūtine puikiai tinka

liemenėlės be petnešėlių. Jei pečiai siauri – rinkitės liemenėlę su maža iškirpte, o jei esate plačiapetė – gilias iškirptes. Maudymosi kelnaitės dažniausiai rūpi toms, kurios išsiskiria itin plačiais ar siaurais klubais. apvalumų turinčios moterys turėtų rinktis platesnes kelnaites, o itin lieknos – raišteliais surišamą maudymosi kostiumėlį.

 

Laukiančioms pagausėjimo

Itin dažnai pardavėjai sulaukia klausimų, kokie maudymosi kostiumėliai tinka nėščioms moterims. Dažnai šios merginos ir moterys nori nuolat jaustis patogiai ir pagrindinis kriterijus, renkantis drabužius  yra būtent šis. Dizaineriai ir pardavėjai sako, jog geriausia rinktis būtent nėščiosioms skirtus maudymosi kostiumėlius. Dažniausiai šie apdarai siuvami iš specialios medžiagos, kuri per daug nespaudžia kūdikio, o kartu ir saugo vaikelį nuo ultravioletinių

spindulių. Dažniausiai nėščiųjų maudymukai siuvami šiek tiek ilgesni, kad leistų jaustis laisviau, bet kartu ir solidžiai.

 

Vientisas ar ne?

Dažnai moterys rinkdamos sau maudymuką, bando atsakyti į klausimą, ar pirkti dviejų dalių, ar vientisą maudymosi kostiumėlį. Anksčiau buvo priimta, jog vientisus maudymosi kostiumėlius vilkėti buvo privalu, o  dviejų dalių kostiumėliai buvo vertinami kaip itin iššaukiantys. Šiandien ir vientisus maudymosi kostiumėlius kūrėjai paverčia itin seksualiais apdarais. Ne retai naujausių kolekcijų vientisi kostiumėliai padabinti įvairiomis detalėmis, plačiomis iškirptėmis ir dailiomis juostelėmis. Tradiciniai vientisi maudymosi kostiumėliai dažnai itin puikiai tinka plačia talija pasižyminčiomis moterims, o itin lieknoms puikiai atrodys šiuolaikiškas maudymosi kostiumėlis su plačiomis iškirptėmis.

Komentuoti įrašą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *