Logitech Mini Boombox – mažas ūgis, bet didelis smūgis

Kai pirmą kartą pamačiau Logitech Mini Boombox kolonėlę ir jos kainą, nusišypsojau. Beveik 300 litų už tokį žaisliuką tikrai nemenki pinigai. Na, kokį garsą galima išspausti iš delne telpančios kolonėlės. Ar jis bus bent stereo, o apie bosinius garsus, matyt, net nėra ko galvoti. Ir patikėkite, mano veidas iš tiesų pakeitė išraišką, kai pirmą kartą išgirdau, ką ji gali.

Bet pradėkime nuo pirmo įspūdžio. Kaip ir daugelis daiktų iš Logitech, šios kolonėles išorinės apdailos kokybe galima neabejoti. Viskas surinkta dailiai ir atrodo nepriekaištingai. Tiesa, blizgus plastikas ne visuomet pasiteisina, ypač teplumo prasme, tačiau čia jis, regis, visai dera. Ir nors matyti pirštų antspaudai, jie nesunkiai nuvalomi. Galinėje kolonėlės dalyje galima rasti vos kelis elementus, kurie, regis, visiškai neturi nieko bendro su muzikos valdymu. Tai įjungimo ir išjungimo mygtukas, USB sąsaja bei audioįėjimo lizdas. Visas grožis pasirodo įjungimo mygtuką nustačius į ON poziciją.
Logitech ženkliukas užsidega gražia melsva spalva ir viršuje pasirodo visas jutiminis valdymas. Puiku tai, kad to valdymo ne tiek ir daug, tai iš principo viskas, ko reikia, – dainos persukimų pirmyn bei atgal funkcionalumas, muzikos sustabdymo ir paleidimo mygtukas, garso reguliatorius ir Bluetooth prijungimo ženkliukas. Savaime suprantama, šią kolonėlę patogiausia naudoti su Bluetooth funkcionalumą turinčiais muzikos leistuvais. Ir čia aš neištvėriau ir griebiau savo iPad – norėjau įsitikinti, ar ši maža dėžutė gali mane kuo nors nustebinti. Ryšio užmezgimas nesukėlė didelių problemų. Nuspaudus Bluetooth ikonėlę ant Logitech Mini Boombox iPad greitai užfiksavo naują įrenginį ir pasiūlė su juo susirišti. Ir štai kelios sekundės ir mano puikioji muzika jau skamba ne kaip iš skardinės dėžutės.

Visų pirma Logitech Mini Boombox stebina garso sodrumu, net keista, kaip Logitech sugebėjo išgauti tokią garso kokybę iš tokios mažos dėžutės. Na, žinoma, įveskime ir protingumo kriterijų, be abejo, didesnės sistemos skambės kur kas geriau, tačiau ši kolonėlė stebina savo dydžio ir kokybės santykiu. Tikrai bandžiau ne vieną tokio tipo įrenginuką ir, net jei jie buvo jungiami tik per laidus, iki tokios garso kokybės jiems buvo labai toli. Jie grojo kaip mobilieji telefonai, na, galbūt šiek tiek garsiau. Garsas iš tiesų buvo pošlykštis. Tuo tarpu Logitech Mini Boombox priekaištų neturiu. Garsas švarus ir dailus, plius nereikės papildomos rankinės norint ją įsimesti į kelionę ar į žygį.

Dar puiku yra tai, kad Logitech Mini Boombox turi viduje įmontuotą bateriją ir, kaip teigia gamintojas, ji gali atlaikyti net iki 10 valandų apkrovą. Ir tai tikrai neblogas rezultatas, juk tai vos ne visa diena. Na, o jei baterija numirs, jai pamaitinti užteks USB jungties, kurią šiuo metu tikrai nesudėtinga rasti kad ir mašinoje. O tiems, kurie nesinaudoja Bluetooth funkcionalumu, ją taip pat galės naudoti įvairiose situacijose tiesiog pasinaudojant 3,5 mm audiolizdu.

Dar vienas Logitech Mini Boombox puikus funkcionalumas yra tas, kad ji gali veikti ir kaip laisvų rankų įranga. Savyje ji turi įmontuota mikrofoną, kuris, kaip teigia gamintojas, yra ypač jautrus ir puikiai sugeriantis garsą. Todėl šią kolonėlę būtų galima naudoti net konferencijų kambaryje, kai daugeliui žmonių reikia pasikalbėti vienu telefono aparatu. Aišku, tai galima padaryti ir su bene kiekvienu mobiliuoju telefonu. Tačiau tikiu, jog Logitech Mini Boombox kiekvieną nustebins savo garso kokybe.