„LG“ investuoja beveik 1 mlrd. dolerių į lanksčių ekranų gamybą

„LG“ kompanijos pasiekimai išlenktų ekranų srityje neapsiriboja „G Flex“ ir „G Flex 2“ išmaniais telefonais. Akivaizdu, jog kompanija šią veiklos kryptį laiko maksimaliai perspektyvia. Remiantis „LG“ liepos 23 dienos pranešimu spaudai, aiškėja, jog kompanija į šeštosios kartos lanksčių OLED ekranų gamybą investuoja 900 mln. dolerių. „LG“ bendrovės specialistų teigimu, panašios investicijos padės „LG Display“ tapti sulankstomų bei didelių, automobiliams skirtų ekranų gamybos pionere.

Pagrindinis tokių OLED ekranų privalumas yra jų lankstumas, kuris pasiekiamas plastikinio, o ne stiklinio pagrindo panaudojimo dėka. Panašios technologijos įdiegimas palies ne tik mobiliąją elektroniką, bet taip pat automobilius ir dėvimus prietaisus.

Tarp kitko remiantis kita, neoficialia informacija, „Apple“ kompanija taip pat svarsto galimybę įdiegti lanksčius ekranus ateities „iPhone“ telefonuose ar „iWatch“ išmaniuosiuose laikrodžiuose. Visai įmanoma, jog būtent „LG“ kompanija gali tapti jų tiekėju. Pietų Korėjos žiniasklaida įsitikinusi, jog pirmasis „iPhone“ telefonas su lanksčiu „LG“ kompanijos pagamintu ekranu pasaulį išvys jau 2018 metais.

Šaltiniai: LG, phonearena.com