„LG“ giriasi dviekraniu „V10“ telefonu

Nenumaldomais žingsniais artėjant „LG V10“ premjerai  gamintojas nusprendė paskelbti trumpą vaizdo klipo formato anonsą, kuriuo siekia įkaitinti naujo išmanaus telefono laukimo atmosferą.

Jau spalio 1 dieną įvyks „LG“  konferencija, kurioje tikimasi „V10“ išmanaus telefono pristatymo. Prieš šį įvyki gamintojas paskelbė pirmąjį vaizdo klipą – anonsą. Vaizdo įrašas yra trumpas (kelių sekundžių trukmės). Jame neaskleidžiama daug detalių. Tačiau akivaizdu, jog „LG“ nusprendė jau dabar patvirti antrojo ekrano buvimą. Jis turėtų būti išdėstytas virš pagrindinio ekrano, šalia kameros.

Kinų organizacija „TENNA“ jau buvo atskleidusi gamintojo planus – savo puslapyje ji patalpino naujojo „LG“ telefono nuotraukas, kuriose galima buvo įžvelgti antrąjį ekraną priekinėje korpuso dalyje.

LG V10

Apie „LG V10“ jau yra nemažai informacijos. Išmanusis telefonas turėtų turėti 5,7 colių 1440 x 2560 pikselių skiriamosios gebos ekraną, o jo viduje turėtų būti 6 branduolių „Qualcomm Snapdragon 808“ procesorius su „Adreno 418“ vaizdo plokšte ir 3 GB RAM atminties. Duomenims siūloma 32 arba 64 GB talpos, kurią galima išplėsti microSD kortelių dėka. Žinomą telefono techninę specifikaciją papildo kameros parametrai: priekinė turėtų pasižymėti 5 Mpix, galinė – 16 Mpix raiška. Deja, kaina ir antrojo ekrano parametrai kol kas nėra žinomi.

 

Šaltinis: Lg