„LG G5“ – laukia labai įdomus išmanusis telefonas

LG-G5-telefonas

Apie „LG G5“ jau yra tikrai ne mažai tiek oficialios, tiek neoficialios informacijos. Remiantis ja, Varlė.lt išmaniųjų telefonų specialistai mano, kad galima drąsiai teigti, jog šis išmanusis telefonas tikrai bus viena įdomiausių „MWC 2016“ premjerų.

Jau tikrai žinoma, jog tai bus „LG G5“, o ne „LG V11“, „LG H1“ ar kito pavadinimo modelis. Staigmenų jau nėra ir kalbant apie specifikacijas, kadangi jos jau pasirodė internete. Naujojo telefono viduje, kaip ko gero ir daugumoje šiais metais pasirodysiančių flagmanų, yra „Snapdragon 820“ procesorius. Jam padės 4 Gb RAM atminties. Taip pat galima tikėtis 32 arba 64 GB vidinės atminties. Yra žinių, kad „LG G5“ išmanusis telefonas veiks „Android 6.0.1“ pagrindu.

LG-G5-ismanusis-telefonas-specifikacijos

Nemažai gandų supa naujojo „LG G5“ konstrukciją. Iki šiol kompanija mygtukus naudojo galinėje korpuso dalyje ir tai buvo vienas skiriamųjų jos bruožų. Naujajame išmaniajame telefone jie turėtų grįžti į šoninę kraštinę. Visas „LG G5“ korpusas bus pagamintas iš metalo. Kol kas nežinoma, ar šiuo atveju tai bus plieno lydinis, ar paprastas aliuminis. Be abejonės tai būtų išskirtinis įvykis, mat iki šiol vienintelis metalinis išmanusis telefonas „LG“ pasiūloje yra priklausantis vidutinių įrenginių klasei „Zero“ modelis.

LG-G5-ismanusis-telefonas-korpusas

Ir čia gandai nesibaigia. Apie „LG G5“ daug diskutuojama modulumo kontekste. Jau prieš kurį laiką „CNET“ paskelbė koncepcijų eskizus, apie kuriuos kalbama išties nemažai, tačiau jokios tikslios ir konkrečios informacijos nėra, todėl galima tik prognozuoti. Atrodo, kad „LG“ neatsisakys keičiamos baterijos ir microSD kortelių lizdo. Nieko nuostabaus, nes kompanija visada gyrėsi būtent šiais elementais.

LG-G5-ismanusis-telefonas

Paslaptys gaubia ekraną. Apie jį sklando daug gandų. Vienuose šaltiniuose kalbama apie 5,6 colio 1440 x 2560 pikselių raiškos „IPS Quantum“ ekraną. Kiti prognzuoja, kad „LG G5“ turės mažesnį nei pirmtako ekraną. Dėl vieno dalyko sutaria visi – tai „always on“ funkcijos buvimas. Šiuo atveju omenyje turimas sprendimas, gerai žinomas iš mobilaus „Windows“, kuris juodame ekrane gali atvaizduoti informaciją apie laiką, orus ir pranešimus. Esmė tame, kad tokia technologija anksčiau buvo daugiausiai „AMOLED“ tipo ekranuose, kuriuose yra įmanomas atskirų pikselių pašvietimas. Standartiniai LCD šiuo požiūriu nepasižymi dideliu energijos efektyvumu, mat pašviečiamas yra iškart visas skydelis. Tačiau „LG“ juk yra „OLED“ technologijos pradinininkas, todėl atsirado gandų, jog būtent šio tipo technologija bus pritaikyta naujajame išmaniajame telefone.

LG-G5-ismanusis-telefonas-dekliukas

Viena naujausių informacijų yra susijusi su specialiu „Quick Cover“ dėkliuku. Tradiciškai jis turėtų būti aprūpintas langeliu, kuriame bus atvaizduojami laikas, data ir pranešimai. Be to naudotojas galės atlikti komandas jutikliame skydelyje neatidarant dėkliuko. Tokiu būdu bus galimybė, pavyzdžiui, atsiliepti į skambučius. Atrodo, tikrai įdomiai ir originaliai.