LG 55LM960V – didžiausių televizorių mėgėjams

Nepaisant vis besitęsiančių įvairių regionų finansinių problemų, ryškus pačių didžiausių ir brangiausių televizorių segmento augimas, kurį patvirtino ir tyrėjų GfK duomenys.

LG šioje kategorijoje siūlo 55 colių (140 cm) įstrižainės modelį 55LM960V. Europos vaizdo ir garso asociacija EISA jau spėjo šį modelį apdovanoti kaip geriausią išmanųjį televizorių. Jame panaudota viskas, ką LG turi geriausia: tolygų nano LED apšvietimą, 3D TV galimybes su konvertavimu (siūloma nemažai režimo valdymo galimybių), žaidimų vaizdo atskyrimu žaidžiant dviese, aplikacijų, socialiniu centru ir kitomis su internetu susijusiomis funkcijomis. Tiesa, norint naudotis Skype – viena naudingesnių išmaniojo televizoriaus funkcijų – reikės prijungti telefoną (palaikoma aukštos raiškos MHL jungtis) arba įsigyti atskirai parduodamą interneto kamerą. Garso šiam LG modeliui taip pat netrūksta: įmontuoti penki garsiakalbiai, kurių bendra galia siekia 30 W.    

Su televizoriumi teikiami net devyni pasyvūs 3D akiniai (keturi standartiniai, du skirti žaidimams ir vieni prisegami). Valdyti funkcijas galima ne tik įprastu pulteliu, bet ir vadinamuoju Magic Remote, kuris veikia tarsi pelė, o taip pat atpažįsta balso komandas, naudojamas paieškoje, internete ar socialiniuose tinkluose. Pultelis išties patogios formos, atsiradęs pelės žymeklis gan tiksliai reaguoja į judesius. Įpratus juo valdyti įprasto pultelio prireiktų tik retkarčiais.

Pats televizoriaus rėmelis yra itin plonas, paliekant daugiau vaizdo ekranui, o jo stovas metalinis, tvirtas ir elegantiškas, puikiai tinkantis tokio dydžio ekranui. Bendrai televizorius palieka tvirto ir patikimo daikto įspūdį – tik pasiruoškite pagalbininkų komandą, nes televizorius su stovu sveria 23,4 kg.

LG įvairiose srityse sugeba pasiūlyti savo gaminius su didžiausiais ekranais už konkurencingą kainą. Ar taip yra ir šio išmaniojo Cinema 3D televizoriaus atveju? Tokio ir net kiek didesnio ekrano televizorius galima įsigyti ir daug pigiau, tik jų kategorijos ir atitinkamai kai kurie parametrai ir funkcijų gausa bus, žinoma, mažesnės. Na, o norintiems maksimalios kokybės ir dydžio, nesvarbu už kokius pinigus, verta palūkėti – pirmieji Ultra HD standarto modeliai jau teoriškai parduodami.