„Lenovo Smart Cast“: pirmasis išmanusis telefonas su lazeriniu projektoriumi

Mobilieji įrenginiai su integruotu projektoriumi jau ko gero nieko nestebina, nes rinkoje jau kurį laiką prieinami tokio tipo prietaisai, kaip „Samsung Galaxy Beam“ ar „Lenovo Yoga 2 Pro“. Tačiau šiais atvejais integruotas projektorius tarnauja tik vaizdo perteikimui ant sienos, o „Tech World 2015“ konferencijos metu „Lenovo“ kompanijos pristatyta technologija pasižymi įdomesnėmis galimybėmis.

Lenovo-Smart-Cast

„Smart Cast“ pavadintas sprendimas gali tarnauti kaip įprastas projektorius, tačiau taip pat jam būdingi ir kiti funkcionalumai. Įdomiausia įrenginio funkcija – vaizdo projektavimas horizontalioje plokštumoje. Jos dėka įmanoma sukurti virtualią klaviatūrą ir naudoti ją ilgesnių tekstų rinkimui telefone, taip pat žaidžiant žaidimus ir naudojantis kitomis skaitmeninėmis programėlėmis. Visa tai įmanoma „mažiausio pasaulyje projektoriaus“ integravimo į telefoną dėka. Projektorius vaizdo ryškumą nustato remdamasis gyliu, o ne atstumu nuo paviršiaus. „Smart Cast“ technologijos pritaikymo pavyzdys pavaizduotas filmuke:

„Lenovo“ kompanijos telefono su projektoriumi koncepcija atrodo pakankamai įdomi, nors kol kas neatskleista jokių detalių, susijusių su jo techninės įrangos elementų specifikacijomis.

 

Šaltinis: Engadget