„Lenovo“ planuoja retro nešiojamą kompiuterį

Kinijos kompanija nori atsisveikinti su legendine „ThinkPad“ linija ir įvesti į rinką nešiojamą kompiuterį, įkvėptą devyniasdešimtųjų pradžioje triumfavusių įrenginių.

Pirmaisiais „ThinkPad“ nešiojamais kompiuteriais dar prekiavo IBM koncernas. 2005 metais populiarią seriją perėmė „Lenovo“. Dabar didžiausias pasaulyje kompiuterių gamintojas kuria nešiojamą kompiuterį, savo išvaizda primenantį įrenginį iš devyniasdešimtųjų metų.

Tai nelengvas uždavinys, nes šio tipo įrenginys turėtų be abejonės pasižymėti puikiais komponentais ir prilygti šiuolaikiniams nešiojamiems kompiuteriams savo naudojimosi patogumo požiūriu. Taip pat turėtų kelti asociacijas su klasikiniais dviejų dešimtmečių senumo įrenginiais. Šią antrąją sąlygą „Lenovo Time Machine“ kompiuteryje išpildo spalvotas „ThinkPad“ logotipas ir klasikinė forma.

lenovo
„Lenovo ThinkPad Time Machine“ – tikroji kelionė laike

Kompiuterį kompanija pavadino „Time Machine“. Kodėl? Tai paaiškina „Lenovo Corporate Indentity & Design“ skyriaus atstovas David Hill: Pagalvokite apie jį kaip apie laiko mašiną, kuri nukels Jus į 1992 metus, tačiau su šiuolaikine technologija. Ne visi norėtų įsigyti Time Machine“, tačiau atsirastų tam tikra žmonių grupė, kurį stotų į eilę dėl šio įrenginio.

Tačiau iki šiol nežinoma, ar šis nešiojamas kompiuteris pasirodys prekyboje, nes šiuo metu koncernas tiria potencialų susidomėjimą ir paklausą ir svarsto dėl produkcijos paleidimo atsiperkamumo.

lenovo2
Spalvotas logotipo užrašas ant korpuso – tikra nostalgija!

Šaltinis: Lenovo