Legendiniai „Zippo“ žiebtuvėliai: patarimai ir instrukcijos

VĖJUI ATSPARAUS KIŠENINIO ŽIEBTUVĖLIO INSTRUKCIJA

Originalus vėjyje negęstantis žiebtuvėlis „Zippo“

Nesenstantis dizainas, aiškus spragtelėjimas, kokybiškos medžiagos, aukštas meistriškumas, garantija visam gyvenimui — dėl viso to būsite labai patenkinti „Zippo“ žiebtuvėliu.

Tai, kad atsparus vėjui žiebtuvėlis „Zippo“ išliko beveik nepakitęs daugiau kaip 80 metus, įrodo, kad jis yra patrauklus milijonams naudotojų ir kolekcionierių.

ispejimas

ĮSPĖJIMAS: LAIKYKITE ŽIEBTUVĖLĮ VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE.

Dėkite žiebtuvėlį toliau nuo veido ir drabužių. Pripildytame žiebtuvėlyje yra degaus skysčio. Nelaikykite aukštesnėje nei 50° C temperatūroje ir venkite ilgiau laikyti tiesioginiuose saulės spinduliuose. Nepradurkite ir nemeskite į ugnį.Įsitikinkite, kad panaudojus žiebtuvėlį, liepsna užgeso. Žiebtuvėlio liepsna neužgęsta pati — norėdami ją užgesinti, uždarykite dangtelį. Skystis dirgina odą, neperpildykite.

ŠIS ŽIEBTUVĖLIS NĖRA PRITAIKYTAS VAIKAMS.

Kaip užpildyti Jūsų „Zippo“žiebtuvėlį?

  • Pildykite tik „Zippo“ skysčiu.
  • Laikykite žiebtuvėlį Kita ranka išimkite žiebtuvėlį iš įdėklo (1).
  • Pildykite lėtai, neperpildykite. Kilstelkite veltinio dangtelį, kad atidengtumėte skysčio ertmės tarpiklį (2). Pilkite lėtai. Sudrėkinkite tarpiklį „Zippo“ žiebtuvėtio skysčiu. Baikite pilti, kai skystis pasiekia tarpiklio viršų. Priešingu atveju skystis gali išsilieti ir sudirginti odą.
  • Prieš degdami, nuvalykite skysčio perteklių nuo žiebtuvėlio ir nusiplaukite rankas. Įdėkite žiebtuvėlį atgal į įdėklą. Jei pripytėte per daug skysčio, nedėkite žiebtuvėtio į kišenę ir neglauskite prie Degiam skysčiui patekus ant odos, nuplaukite tą vietą. Jei sudirgimas nepraeina ar padidėja, kreipkitės į gydytoją.
  • Prieš uždegdami žiebtuvėlį įsitikinkite, kad degaus skysčio bakelis yra uždarytas ir kad arti nėra degaus skysčio.

INSTRUKCIJA

Kaip keisti „Zippo“ žiebtuvėtio akmenėlius?

Atsukite varžtelį (3) ir nuimkite spyruoklę skysčio bakelio dugne. lš vamzdelio išimkite seną akmenėlį. Įdėkite naują akmenėlį į vamzdelį ir įdėkite spyruoklę, lėtai užsukite. Įsitikinkite, kad varžtelis įsuktas iki galo. Priešingu atveju dangtelis tinkamai neužsidarys. Jei ratukas įdėjus naują akmenėlį nesisuka, pasukite ratuką keletą kartų atgal.

PATARIMAS: Atsarginius akmenėlius laikykite veltinio dėkle. ((4)

Visuomet naudokite originalų „Zippo“ skystį, akmenėlius ir dagtis

„Zippo“ žiebtuvėlio skystis specialiai pagamintas atspariems vėjui „Zippo“ žiebtuvėliams. Dėl šio skysčio liepsna yra skaidri, žiebtuvėlis užsidega greitai ir dega ilgai.

Dagties priežiūra

Kai dagtis nuo anglies tampa juoda, traukite ją žnyplėmis ar pincetu, kol pasirodo švari dagtis (apie 1cm), tuomet lygiai su kaminėlio aukščiu nupjaukite dagties galą. Tai atlikite kartą ar du per metus. Dagtį būtina pakeisti, kai ji nupjaunama daugiau nei 2 ar 3 kartus.

Garantija

Bet koks „Zippo“ kišeninis žiebtuvėlis prireikus yra kokybiškai ir nemokamai pataisomas, nepriklausomai nuo amžiaus ir būklės. Tačiau apdailai garantija nesuteikiama. Ši garantija teikiama atitinkamai su Jūsų šalies teisės aktais.

Dėl produkto ar remonto informacijos prašome žiūrėti pagrindinių vietos ir šalies platintojų sąrašą.

Šaltinis:

PATARIMAI, KAIP PRIŽIŪRĖTI VĖJUI ATSPARIUS ZIPPO ŽIEBTUVĖLIUS 

Variniai žiebtuvėliai

Kas apsaugo Zippo žiebtuvėlį nuo patamsėjimo?

Kiekvienas Zippo varinis žiebtuvėlis turi apsauginę dangą, kuri prieš naudojant saugo jį nuo patamsėjimo. Įprastinio žiebtuvėlio naudojimo metu ši danga nusitrina.

Kaip valyti varinį Zippo žiebtuvėlį?

Norint atnaujinti natūralią sodrią vario spalvą, rekomenduojame:

  • Poliravimo dėžutę: Nupoliruokite vario
  • Šveitimo dėžutę. Lengvai pašveiskite daugiafunkcine valymo kempinėle, pavyzdžiui minkšta ar vidutiniškai kieta Scotch Brite (nenaudokite metalui skirtos kempinėlės). Kruopščiai patrinkite kempinėle dangą pluošto kryptimi.

Kaip nuvalyti lazeriu išgraviruotą varinį matinį žiebtuvėlio paviršių?

Lazeriu išgraviruotas varinis paviršius linkęs patamsėti. Tai yra normali vario savybė. Norint nuvalyti varinį paviršių, rekomenduojame naudoti minkštą šluostę ir vario valiklį.

Antikvarinis paviršius

Ar antikvarinis žiebtuvėlio paviršius nusitrina?

Antikvarinio paviršiaus žiebtuvėlis įgauna seną, nostalgišką susidėvėjimo vaizdą. Šis paviršius nėra ilagalikis,  todėl laikui bėgant jis susidėvi.

Kaip apsaugoti Zippo antikvarinį paviršių nuo susidėvėjimo?

Antikvarinis paviršius pradeda greit nusitrinti, jei yra sąlytis su alkoholiu ar žiebtuvėlio degimo skysčiais. Pripildydami žiebtuvėlį skysčiu, saugokite, kad jis nepatektų ant paviršiaus.

Auksiniai žiebtuvėliai

Kaip prižiūrėti auksu dengtą Zippo žiebtuvėlį?

Lengvai nuvalykite paviršių minkšta šluoste, sumirkyta vandenyje ar Zippo žiebtuvėlio skystyje. Nenaudokite abrazyvinių medžiagų.

Pypkės žiebtuvėliai

Dėl ko Zippo pypkės žiebtuvėlių įdėldai yra išskirtiniai?

Zippo pypkės žiebtuvėlio metalinis kaminėlis nukreipia liepsną tiesiai į pypkę, nepaleisdamas galvutės. Pypkės žiebtuvėlio įdėklas tinka visų standartų (išskyrus siaurą) Zippo vėjui atspariems žiebtuvėliams.

Kaip nuimti kaminėlio dangtelį?

Zippo pypkės žiebtuvėlio dangtelis, esantis ant kaminėlio, atsidaro. Norėdami atidaryti dangtelį, nykščiu spragtelkite bet kurį dangtelio kraštą ir kilstelkite.

kaminelio dangtelis

Šaltinis:

Norėdami daugiau sužinoti apie savo naujojo žiebtuvėlio priežiūrą, apsilankykite svetainėje zippo.com/care

Zippo gaminiai yra teisiškai apsaugoti patentais ir prekės ženklo įregistravimu; daugiau informacijos rasite zippo.com/patents