Labai ploni Sony LED 4K televizoriai X900C ir X910C

Televizorių gamintojai nuolat vilioja klientus didesnėmis raiškomis, ekranų įstrižainėmis, išmaniosiomis sistemomis ir papildomomis funkcijomis. Tačiau nepaisant visų išskirtinumų deklaravimų, skirtingų kompanijų modeliai dažnai mažai kuo tarpusavyje skiriasi. Kiek kitokia situacija yra su Sony paskelbtais televizoriais, kurie visų pirma, išskiskiria savo storiu, kuris turėtų siekti vos 5,08 mm.

Šiuo atveju vertėtų prisiminti, kad iPhone 6 turi korpusą, kurio storis yra 6,85 mm, o vienintelis išmanusis telefonas, kuris galėtų konkuruoti su ateinančiais Sony televizoriais yra Oppo R5 įrenginys, pasižymintis 4,85 mm storiu. Atsižvelgiant į šiuos duomenis, naujus Sony televizorių modelius iš tikrųjų galima laikyti išskirtinai plonais. Be to jie labai išsiskiria labai siaurais šoniniais rėmais (technologija Vanishing Edge). Tik apatinis skydelis užima šiek tiek daugiau vietos, nes jame sutalpintos jungtys HDMI ir USB.

Televizoriai Sony X900C ir X910C rinkoje turėtų pasirodyti vasarą, tačiau kol kas neatskleista tiksli jų debiuto data. Žinoma, kad jie bus aprūpinti atitinkamai 55 ir 75 colių 4K skiriamosios gebos matrica bei autoriniu Sony procesoriumi pavadintu Processor X1. To dėka jie yra suderinami su HDR, taip pat turėtų geriau perteikti spalvas specialios spalvų koregavimo sistemos dėka. Žinoma, nepritrūks čia balso paieškos ir transliacijų paslaugų, tokių kaip Netflix, Amazon Prime Instant Video ir kitų palaikymo. Gamintojas taip pat deklaruoja suderinamumą su Apple TV ir PlayStation Now bei DualShock 4.

Kaina kol kas lieka nežinoma, tačiau spėjama, kad nauji televizoriai bus kiek brangesni nei šiandien prieinami modeliai X850C 55″ ir X940C 75″, kurie šiuo metu kainuoja atitinkamai 2100 ir 7999 dolerių. Tačiau nežinoma, kokią sumą Sony priskaičiuos sau už galimybę turėti ploniausią pasaulyje televizorių.

sonytv+2

Šaltinis: Engadget