Kwout – rimtam interneto fotografavimui

Jau, matyt, skaitėte apie inFocus, svetainę, leidžiančią pasidalyti su draugais paryškintomis kitų svetainių dalimis. Bet ką daryti, jei nori kažko rimtesnio, labiau pritaikyto socialiniams tinklapiams ir nepaliekančio dviejų ekranų ilgumo sąrašo?

Sveiki atvykę į Kwout! Įsirašę jo Chrome (ar Firefox, ar šiaip „bookmarklet“) priedą patenkate į profesionalaus dalijimosi svetainėmis pasaulį. Vos paspaudus ant programos ženkliuko naršomame lange atsiranda kvadratinė zona – keisdami jos dydį ir vietą pasirenkate, ką norite nupaveiksluoti. Šis paveiksliukas yra ta vaizdo citata, kuri turės įtikinti jūsų draugus apsilankyti toje svetainėje – ir jūs jau turite citatos adresą!

Tačiau tai tikrai dar ne viskas. Ja galima labai paprastai pasidalyti socialiniuose tinklalapiuose (sąraše jų yra daugiau, nei galima įsivaizduoti), pridėti videokomentarą, pakeisti labai paprastus parametrus ar net apteplioti per Pixlr (nemokamas, internetinis Photoshop analogas). Galite rinktis, kad net būtų galima spausti nuorodas pačiame paveiksliuke. Pasiutimas!

Tikrai nėra geresnio būdo, kaip apšviesti mases ir nuvesti jas į geresnes svetaines. Na, gal išskyrus grasinimus.