Kuriamas mini dronas, kuris gaudys pokemonus

Mini dronas_Pokedrone

Poreikis – išradimų motina. Danai iš „TRNDlabs“ projektuoja mini droną, kurio dėka naudotojas galės sėkmingiau gaudyti pokemonus.  

Danų kompanija „TRNDlabs“ reaguoja į naujos manijos poreikius. Kuriamas mini dronas, kuris turėtų veikti kaip išorinė kamera. „Pokedrone“ pagaus pokemonus ten, kur kol kas nebuvo pagavęs joks žaidėjas.

Įrenginys turės automatinės pradžios ir nusileidimo funkcijas, todėl nereikės žaisti drono eksperto. Varle.lt mobiliųjų įrenginių specialistų manymu, toks įrenginys yra kitoks, nes tai dronas, kuris kuriamas ne šios įrangos potencialiems naudotojams, o kaip papildoma įranga žaibišku greičiu išpopuliarėjusio „PokemonGo“ žaidimo gerbėjams. Visas sumanymas remiasi tuo, kad skaitmeninė programėlė turėtų naudoti drono, o ne telefono kamerą ir GPS modulį. „Pokedrone“ mini dronas turėtų būti visiškai suderinamas su programėle.

Kol kas nelabai žinoma, kaip į įrenginio pavadinimą reaguos „Pokemon Company“. Šis priešdėlis yra labai vertingas ir kiekvienas jo naudojimas reikalauja licencijos.

Kada galėtų atsirasti šis mini dronas? Kol kas įrenginys yra protipo fazėje. Debiutuoti jis turėtų kitų metų pradžioje, tačiau neaišku, ar pokemonų manija dar neužgęs.

Šaltinis:

Komentuoti įrašą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *