Kuo ypatinga „T-LAB Professional“ kosmetika plaukams ir kodėl šios priemonės vertos jūsų dėmesio?

T Lab Professional priemonės plaukams

„T-LAB Professional“ profesionali kosmetika plaukams – tai ne tik plaukų priežiūrai, bet ir stilizavimui skirtos priemonės. Produkcija kuriama garsių Šveicarijos, Vokietijos, Italijos, Prancūzijos ir Ispanijos technologų bei specialistų pelnė pripažinimą visame pasaulyje. „T-LAB Professional“ produktai yra saugūs ir naudingi plaukams, o nuolatiniai ir kruopštūs naudojamų priemonėse žaliavų tyrimai ir laboratoriniai testavimai tai patvirtina. Dar vienas šių produktų privalumas tas, kad „T-LAB Professional“ priemones plaukams galima laikyti siauros specializacijos. Tai reiškia, kad be problemų galima rasti konkrečiai savo plaukų tipui ar būklei tinkančią „T-LAB Professional“ seriją.

„T-LAB Professional“ – tai profesionalios plaukų priežiūros priemonės, kurių pagrindą sudaro 97% organinių ingredientų be parabenų ir SLES. Kiekviena „T-LAB Professional“ produktų linija pasižymi unikaliu natūraliu kompleksu, kurio pagrindą sudaro prabangūs aliejai, mineraliniai milteliai, natūralūs ekstraktai ir grynas organinis vanduo.

„T-LAB Professional“ produktų linijos

Visų linijų produktai pasižymi UNC technologija, kuri užtikrina šimtaprocentinius rezultatus idealiai parinktų ingredientų komplekso dėka. „T-LAB Professional“ produktai turi kaupiamąjį poveikį, todėl po kiekvienos procedūros jūsų plaukai atrodys dar nuostabesni. Produktų sudėtyje yra 97% organinės kilmės ingredientų.

„Innovative Styling Collection“ – inovatyvių plaukų stilizavimui ir modeliavimui skirtų priemonių linija

„T-LAB Professional“ „Innovative Styling Collection“ serijos priemonės padės sukurti svaiginančią bei ilgai išliekančią šukuoseną.

T-Lab Professional Innovative Styling

„Curl Passion“ – nuostabių garbanų ir gražių bangų formavimo ritualams skirtų priemonių linija

Turite banguojančius ar garbanotus plaukus, kurie yra ne tik džiugina, bet ir kartais sunkiai suvaldomi? Jūsų plaukai nepaklusnūs, atrodo išsausėję ir praradę gyvybę? „T-LAB Professional“  „Curl Passion“ priemonės garbanotiems ir besibanguojantiems plaukams padės išlyginti plauko paviršių, suteiks lankstumo, sveiko žvilgesnio ir pabrėš bangų bei garbanų formą. Unikalaus natūralaus komplekso (angl. Unique Natural Complex) dėka, kurio sudėtyje yra monoi, migdolų ir orchidėjų pieno, plaukai užpildomi maistinėmis medžiagomis, įgauna gražią formą ir sveiką blizgesį.

T-Lab Professional Curl Passion

„Blond Ambition“ – tobuliems šviesių plaukų maitinimo ir atstatymo ritualams skirtų priemonių linija

Labai dažnai po šviesimo procedūrų plaukai atrodo išsausėję, lūžinėjantys ir nepaklusnūs. „T-LAB Professional“ šviesintiems plaukams skirta linija „Blond Ambition“ rūpinasi prabangiu ir sveiku plaukų blizgesiu ir grožiu. Unikalaus natūralaus komplekso (angl. Unique Natural Complex), kurio sudėtyje yra biopetidai, pantenolis ir sėmėnų aliejus dėka plaukai įgauna šilko minkštumą ir labai blizga. „T-LAB Professional“ „UNC“ technologija dėl puikiai suderinto ingredientų komplekso, užtikrina šimtaprocentinius rezultatus. Šie „T-LAB Professional“ produktai turi kumuliacinį poveikį, todėl po kiekvienos procedūros plaukai atrodys dar nuostabiau.

T-Lab Professional Blond Ambition

„Kera Shot“ – plaukų atstatymo ir atgaivinimo ritualas

Turintiems silpnus, sausus, lūžinėjančius, cheminiu būdu pažeistus plaukus rekomenduojamas gilaus atstatymo bei drėkinančios „T-LAB Professional“ „Kera Shot“ priemonės plaukams. Unikalaus natūralaus komplekso (angl. Unique Natural Complex), kurio sudėtyje yra hidrolizuotas keratinas, jūros kolagenas ir kamieninės ląstelės, dėka užtikrinamas net giliai pažeistų plaukų atstatymas ir sugrąžinimas jiems gyvybingumas ir natūralus žvilgesys.

T-Lab Professional Kera Shot

„Volume Filler“ – linija nuostabiai plaukų apimčiai

„T-LAB Professional“ „Volume Filler“ linija skirta ploniems ir nusilpusiems plaukams. Šių produktų linijos paskirtis suteikti plaukams gyvybingumo bei apimties. Unikalaus natūralaus komplekso (angl. Unique Natural Complex), kurio sudėtyje yra hiularono rūgštis, alavijo bioekstraktas ir vilnamedžių sėklų aliejus, dėka jūsų plaukai tampa tankūs, elastingi, įgauną nuostabią apimtį ir neprilygstamą gyvybingumą.

T Lab Professional Volume Filler

„Sapphire Energy“ – ritualas plaukų stiprinimui

Deja, su amžiumi plaukų būklė dažnai prastėja. Jeigu pastebėjote, kad plaukai tapo plonesni, retesni ir prarado gyvybingumą, sugrąžinti jiems energiją ir apsaugoti nuo senėjimo bei nepalankių išorinės aplinkos veiksnių padės „Sapphire Energy“ linija. Unikalaus natūralaus komplekso sudėtyje yra išgrynintas požeminis vanduo, užpiltas ekologiškais Lotoso ekstraktais ir Safyro brangakmeniu padeda augti sveikesniems ir atsparesniems plaukams.

T-Lab Professional Sapphire Energy

„Aura Oil“ – ritualas prabangiam plaukų švelnumui ir natūraliam grožiui

Plaukai veliasi, yra nepaklusnūs, atrodo nusilpę, išsausėję, praradę blizgesį ir gyvybę? Gilaus maitinimo ir drėkinimo linija „Aura Oil“ užtikrins plaukams natūralų grožį ir sugrąžins švelnumą bei žvilgesį. Unikalaus natūralaus komplekso,kurio sudėtyje yra makadamijų, argano ir simondsijų aliejus, dėka plaukai tampa paklusnūs ir švelnūs it šilkas.

T-Lab Professional Aura Oil

„Colour Protect“ – linija ilgai išliekančiai dažytų plaukų spalvai

Tam, kad dažyti plaukai ilgiau išsaugotų savo atspalvį, jiems reikalinga speciali priežiūra. Specialiai dažytiems plaukams sukurta „T-LAB Professional“ „Colour Protect“ linija padės išsaugoti dažytų plaukų spalvą ir blizgesį. Natūralaus unikalaus komplekso sudėtyje esančių granatų vaisių ekstrakto, prancūziškos rožės žiedlapių bio ekstrakto ir šilko proteinų dėka jūsų plaukai bus minkšti, žvilgantys, o po dažymo spalva išliks ilgesnį laiką.

T-Lab Professional Colour Protect

„Royal Detox“ – linija imperatoriškam plaukų glotnumui ir absoliučiai detoksikacijai

Miestų aplinka turi neigiamą poveikį plaukams, todėl jie praranda gyvybingumą. „Royal Detox“ priemonių plaukams linija užtikrina gilią plaukų detoksikaciją ir atkuria jų gyvybingumą. Šios „T-LAB Professional“ linijos priemonės pašalina toksinus, apsaugo plaukus nuo neigiamo aplinkos poveikio  ir atstato plaukus. Natūralaus komplekso, kuris apima juodųjų ikrų ekstraktą, skysto aukso kompleksą ir hidrolizuotus kašmyro baltymus, dėka plaukai tampa šilko minkštumo ir sveikai žvilgantys.

T-Lab Professional Royal Detox

Komentuoti įrašą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *