Kuo išskirtinis vaikų vaizduotę ir kūrybiškumą lavinantis „Plus Plus“ konstruktorius?

Plus Plus konstruktoriai

Panašu, kad konstruktorių projektavimas yra danų kraujyje. Ir nors kai beveik prieš 90 metų rinkoje pasirodė pirmosios „LEGO“ kaladėlės, niekas ir negalėjo numatyti, kad tai bus vieni populiariausių žaislų visame pasaulyje. Šiandien žaislų rinką užkariauja ir kitas danų gamintojas „Plus Plus“, kuris siūlo visiškai naują erdvinio (ir ne tik) konstravimo kokybę mažiems ir dideliems. Kas yra „Plus Plus“ konstruktoriai ir kodėl jie šiandien tokie populiarūs? Įžvalgomis pasidalino Varlė.lt žaislų specialistai.

Danijoje gaminamas „Plus Plus“ konstruktorius pelnė daugybė apdovanojimų visame pasaulyje

Danijoje gaminamo „Plus Plus“ konstruktoriaus paskirtis yra susijęs su kvietimu kūrybai. Šių žaislų dėka lavinama vaikų vaizduotė, ugdoma kantrybė bei socialinės kompetencijos. Svarbu paminėti tai, kad „Plus Plus“ konstruktorius yra pelnęs daugybę reikšmingų įvertinimų ir apdovanojimų visame pasaulyje:

  • Plus Plus konstruktoriai laimėjo „Geriausio žaislo 2020“ apdovanojimą „ASTRA“ rinkimuose (konstruktorių kategorijoje)
  • Plus Plus konstruktoriai laimėjo „Geriausio žaislo 2019“ apdovanojimą „Popular Mechanics“ parodoje
  • Plus Plus konstruktoriai laimėjo „Geriausio žaislo 2018“ apdovanojimą prestižiniame „Learning Express Toys“ suvažiavime (konstruktorių kategorijoje)
  • Eksponuojamas moderniojo meno muziejuje Niujorke (MoMA).
  • Kanadoje išrinktas tarp dvylikos mėgstamiausių vaikų žaislų (2014).
  • Japonijoje vykusioje parodoje apdovanotas „Žaislų oskaru“ (Good Toy) (2013).
  • Jungtinėse Amerikos Valstijose (Atlantoje) išrinktas populiariausiu nauju žaislu (2013 m. sausis).
  • Jungtinėse Amerikos Valstijose išrinktas savaitės žaislu (2012 m. rugpjūtis).
  • Lenkijoje (Varšuvoje) žaislų parodoje paskelbtas geriausiu produktu (2012 m. spalis).

Varlė.lt specialistai pastebi, kad paruoštų sprendimų bei universalių instrukcijų viskam pasaulyje, šis konstruktorius yra tikra duoklė atviram kūrybiškumui. Kalbant apie „Plus Plus“ konstruktorių, vertėtų akcentuoti tai, kad čia nėra vieno teisingai sukonstruoto modelio – sukonstravus vieną modelį, visada galima imtis kito ir kiekvienas jų gali būti nepakartojamas. Taip pat galima konstruoti ir pagal pridėtą instrukciją. Įdomu tai, kad žaidimo galimybes praplečia tai, kad sukonstruoti kūriniai gali riedėti, suktis, nes turi ratus.

Žaislų specialistų manymu, geriausi konstruktoriai ir kaladėlės yra tos, kurie yra paprasčiausi savo struktūra, pasižymi ryškiomis spalvomis ir įdomiomis formomis. „Plus Plus“ konstruktoriai pagaminti iš nekenksmingų medžiagų, jų sudėtyje nėra ftalatų ir polivinichloridų  ir atitinka visus Europos Sąjungos keliamus saugumo, sveikatos ir aplinkos apsaugos standarto reikalavimus.

„Plus Plus“ konstruktorius yra skirtas 1 – 12 metų vaikams. Gamintojo asortimente galima rasti „pliusiukų“ formos mažas (20 mm) ir dideles (50 mm) detales, todėl galima šis konstruktorius tinka tiek ankstyvojo, tiek vyresnio amžiaus vaikams.

Komentuoti įrašą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *