Kosmetika

Internetinė prekyba pastaraisiais metais itin suklestėjo: perkame ne tik buities reikmenis, kosmetiką, drabužius, avalynę, bet ir maisto produktus. Šįkart išsamiau aptarsime, kaip internetu pasirinkti kosmetikos gaminius.

Kaip išsirinkti tinkamiausius kvepalus?

Sakysite „kvepalų internetu išsirinkti tai jau neįmanoma“. Tačiau tai ne visai tiesa, nes, kaip žinome, perkant kvepalus parduotuvėje, žmogaus uoslės receptoriai vienu metu sugeba atpažinti tik 3 kvapus. Po to kvapai susimaišo ir išsirinkti tinkamus kvepalus tampa sudėtinga. Be to, dar viena tiesa – kvepalai vienaip gali kvepėti užpurkšti ant odos, o visai kitaip – ant drabužių ar ant testinio lapelio. Jei norite pirkti kvepalus internetu, galite atlikti paprastą testą, padėsiantį išsirinkti būtent tai, ko ieškote.
Tiek moteriški, tiek ir vyriški kvepalai paprastai skirstomi į keturias pagrindines rūšis:  gėlių, citrusinius, medienos ir rytietiškus. Galimos ir įvairios variacijos, kai kvepalai turi ir citrusiniams ir, pavyzdžiui, gėlių kvapams būdingų natų.
Gėlių kvapai – ganėtinai švelnūs, elegantiški, tinka subtilioms, jautrioms asmenybėms. Dėl subtilumo šios rūšies kvepalai ant odos paprastai išlieka kiek trumpiau, ypač jei perkama tualetinį vandenį.
Citrusiniai kvapai – patys seniausi kvapai. Pasirinkus citrusinius kvepalus, juntamas lengvas, gaivus aromatas. Citrusinių vaisių eteriniai aliejai, kurių įmaišoma į kvepalus, pasižymi puikiomis savybėmis: citrusai gerina nuotaiką, suteikia energijos, žvalumo, pasitikėjimo savimi.
Tuo tarpu medienos kvepalai yra sodrūs, elegantiški, šiek tiek „sunkoki“. Jie ypač tinka vyresnio amžiaus žmonėms, tačiau „medienos“ gerbėjų dažnai atsiranda ir tarp jaunesnių. Rytietiškiems kvepalams apibūdinti puikiai tinka ir tokie epitetai kaip aksominis ar aitrus.
Rytietiški kvepalai tam tikra prasme primena sodrų smilkalų kvapą, nors jų būna įvairių rūšių. Tai gana aštrūs aromatai, kurie ant odos išlieka itin ilgai, tad, rytą pasikvepinę nedideliu lašeliu rytietiškų kvepalų, kvapą jausite visą dieną.

Renkamės kremus

Kremus internetu pasirinkti kur kas paprasčiau nei kvepalus: pakanka žinoti savo odos tipą (riebi, mišri, sausa arba normali). Dauguma firmų savo klientėms yra pristačiusios dieninius ir naktinius kremus, taip pat gaminami universalūs kremai, geliai, kremai, skirti probleminei odai.
Svarbus uždavinys tenka drėkinamiesiems bei maitinamiesiems kremams. Odą drėkinti turime ir priklausomai nuo sezono. Norint išsirinkti tinkamą kremą, svarbiausia yra įsiklausyti į odos poreikius: ko jai trūksta, kad ji būtų graži ir išliktų stangri, švelni, lygi dabar bei dar po penkerių metų. Stebuklingo kremo, galinčio padėti išspręsti visas problemas, nėra: yra tik tinkamas kremas.

Kodėl verta pirkti internetu?

Internetu kosmetiką verta pirkti jau vien todėl, kad, būdami namuose ar darbe, galėsite domėtis kosmetikos pramonės naujienomis. Norėdami įsigyti kosmetikos gaminį, tai padarysite per kelias minutes, keliais kompiuterio pelės ir klaviatūros klavišų paspaudimais. Taip pat jums bus suteikta galimybė sutaupyti, dalyvauti įvairiose lojalumo programose bei akcijose.

5 patarimai, į ką reikėtų atkreipti dėmesį perkant kosmetiką internetu

1.    Prekės sudėtis. Tinkamai paruoštoje etiketėje aiškia, suprantama kalba turi būti aprašyti visi į priemonės sudėtį įeinantys komponentai.
2.   Jei perkate brangią kosmetiką, atkreipkite dėmesį į tai, ar ji sertifikuota. Sertifikatus paprastai garantuoja specialus ženklinimas ant pakuočių.
3.    Atkreipkite dėmesį į kosmetikos gaminio galiojimo laiką. Nepirkite tokių gaminių, kurie galioja trumpiau nei, pavyzdžiui, 3 mėnesius. Kiekviena kosmetikos priemonė suvartojama per skirtingą laiką, tačiau kažin, ar gera mintis pirkti makiažo valiklį, kurio galiojimas baigiasi po mėnesio.
4.   Pirkdami kosmetiką atkreipkite dėmesį į prekių grąžinimo galimybę, nes pagal įstatymus, ypač jei pakuotė pažeista, pardavėjas turi teisę atsisakyti kosmetikos gaminį priimti atgal.
5.    Jei gyvenate užsienyje, pasidomėkite, ar  siųstis prekę tikslinga ir per kiek laiko pirkinys pristatomas į kitas šalis.  

Komentuoti įrašą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *