Koks bus „Samsung Galaxy S7“ išmanusis telefonas?

išmanusis telefonas

Išmanieji telefonai „Samsung Galaxy S6“ ir „Galaxy S6 Edge“ savo naujo neįprasto dizaino sprendimo ir inovatyvių funkcijų dėka įpūtė naujų vėjų į seną prekės ženklą. Dabar „Samsung“ kompanijai teks gerokai pasistengti tam, kad galėtų pakartoti šią sėkmę. „TechRadar“ teigimu, iš tiesų, juk ir „Galaxy S6“ išmanusis telefonas ne idealus, tad kompanija turi daug įrenginio tobulinimo galimybių.

Kaip ten bebūtų, internete jau pilna gandų ir nutekėjusios informacijos, kuri leidžia sudaryti tam tikrą vaizdą apie naują išmanųjį telefoną.

Pasirodymo data

Manoma, kad „Samsung Galaxy S7“ anonsas gali įvykti jau sausio 19 dieną. „SK Securities“ kompanijos analitikas irgi tiki, kad „Galaxy S7“ gali būti pristatytas sausį, o vasario pradžioje pasirodyti prekyboje. Kitų šaltinių teigimu, kompanija jau pradėjo dirbti ties telefono programiniu palaikymu.

Remiantis ankstesne Pietų Korėjos „Newsis“ šaltinio informacija, darbą su „Galaxy S7“ kompanija pradėjo maždaug 2 – 3 mėnesiais anksčiau nei įprastai. Tačiau visą šią informaciją reikėtų vertinti skeptiškai. Esmė tame, kad kiti šaltiniai teigė, jog įrenginys bus pristatytas vasarį. Todėl iki galo neaišku, ar „Samsung“ lauks mėnesio pabaigos tam, kad pristatytų išmanųjį teledoną „Mobile World Congress“ metu, ar padarys tai anksčiau. Ankstesnius savo flagmanus kompanija pristatydavo būtent „Mobile World Congress“ renginio metu.

Dizainas

Čia nereikėtų laukti jokių staigmenų. Manoma, kad išoriškai išmanusis telefonas bus tik šiek tiek pakeista „Galaxy S6“ versija. Anksčiau artimas „Samsung“ šaltinis, pranešė „The Korea Times“, kad kompanija ketina fokusuotis ties vidinių būsimo telefono charakteristikų tobulinimu ir ypač gerinant nuotraukų kokybę. Dizainas gali sulaukti vos kelių smulkių pakeitimų.

Kita vertus, buvo pasirodžiusi versija, kurios manymu, „Galaxy S7“ gali būti žymiai didesnis už savo pirmtaką ir pasižymėti 5,7 colio įstrižainės ekranu. Be to, naujo telefono korpusas gali būti pagamintas iš kito metalo. Įvairių šaltinių teigimu, kompanija eksperimentuoja su magnio lydiniais, leidžiančiais pagaminti daug patvaresnį ir karščiui atsparų ir tuo pačiu mažai sveriantį įrenginį.

Telefono baterija vienareikšmiškai nebus keičiama, kadangi toks sprendimas pakenktų dizainui.

Ekranas

Tikima, kad „Samsung“ kaip ir praeitą sykį gali pristatyti du „Galaxy S7“ variantus. Pirmasis turės 5,2, antrasis – 5,8 colio įstrižainės ekraną. Taip pat manoma, kad bent vienas iš jų palaikys 4K raišką. Remiantis kita informacija, „Galaxy S7“ bus tik vienos, 5,7 colio įstrižainės ekrano, versijos įrenginys.

Savo flagmaną „Samsung“ aprūpins „3D Touch“ technologijos analogu. Jau yra variantų. Pavyzdžiui, „Synaptics“ kompanija sukūrė savo „ClearForce“ technologiją, kuri leidžia telefonui atpažinti ekrano paspaudimo jėgą. Panašios funkcijos atsiradimo „Galaxy S7“ įrenginyje informaciją patvirtino ir „Wall Street Journal“. Ši naujoji „Samsung“ technologija oficialaus pavadinimo dar lyg ir neturi, tačiau jos egzistavimo faktą jau galima laikyti neginčytinu.

Dar yra nuomonė, kad „Galaxy S7“ gali būti aprūpintas lenktu ekranu. Šaltinis, turintis galimybę sekti tiekimo linijas, išsiaiškino, kad „Samsung“ padarė didelį lanksčių ekranų užsakymą.

Yra žinoma, kad „Samsung“ kompanija užregistravo „Turtle Glass“ prekės ženklą. Tai gali liudyti apie tai, jog naujasis išmanusis telefonas gaus dar patvaresnį stiklą vietoj jau įprasto „Gorilla Glass 3“.

Kamera ir baterija

„Samsung“ pristatė naują „BRITECELL“ kamerą, kuri leidžia fiksuoti geresnius vaizdus esant silpnoms apšvietimo sąlygoms. Be to lyginant su „Galaxy S6“ kamera, ji yra mažesnė. Kol kas dar oficialių pareiškimų bus ar ne „BRITECELL“ „Galaxy S7“ įrenginyje, nėra, tačiau tikimybė didelė.

Kita vertus, yra keletą pranešimų, nurodančių, jog „Samsung“ susitarė su „Sony“ dėl „IMX300“ jutiklio tiekimo, kuris yra integruojamas į „Xperia Z5“ serijos telefonus.

Remiantis dar viena nutekėjusia informacija, „Samsung“ nusprendė visiškai atsisakyti megapikselių vaikymosi ir vietoj to sutelkti savo dėmesį į šviesos jutiklį ir fizinį matricos dydį. Jei tai pasitvirtintų, „Galaxy S7“ gali turėti 12 megapikselių kamerą, nors „Galaxy S6“ turėjo 16 megapikselių.

Anksčiau „AnTuTu BenchMark“ spėjo, kad naujasis „Samsun“ flagmanas, kaip ir jo pirmtakas, turės 16 megapikselių galinę ir 12 megapikselių priekinę kameras. Atsižvelgiant į tokius skirtingus informacijos nutekėjimus, praktiškai neįmanoma tiksliai prognozuoti, koks bus „Galaxy S7“.

Galingumas ir operacinė sistema

Tikėtina, kad rinkoje „Samsung Galaxy S7“ pasirodys su „Android Marshmallow“ operacine sistema.

Manoma, kad išmanusis telefonas gaus unikalią aušinimo skysčių sistemą, apsaugančią įrenginį nuo perkaitimo. Toks sprendimas leistų gamintojui įkomponuoti į telefoną galingesnius komponentus, tačiau labai pasikliauti šia informacija neverta, nes labiau panašu yra tai, kad kol kas kompanija tik eksperimentuoja su aušinimo skysčiu.

„Galaxy S7“ gali būti išleistas su dviem skirtingais procesorių tipais: „Exynos M1“ ir „Qualcomm Snapdragon 820“, tačiau daugiau ekspertų linksta link to, kad kompanija pasirinks tik vieną, o kurį – čia jau nuomonės išsiskirto.

Kalbant apie operatyviąją atmintį, galima vienareikšmiškai teigti, kad „Galaxy S7“ turės ne mažiau 4 GB.

Kitos ypatybės

„Samsung Galaxy S7“ gali pasižymėti puikiomis garso savybėmis, kadangi turės „ESS Technology“ lustą  „SABRE 9018AQ2M“. Šis garso lustas turi 129 dB pagal signalas/triukšmas santykį ir palaiko tokius formatus kaip DSD ir PCM iki 32-bitų ir 384 КHz. Kitaip tariant, garso aspektu su tokia technologija „Samsung“ gerokai aplenktų „HTC“.

Labai tikėtina, kad „Galaxy S7“ turės naują USB Type-C jungtį. Šiandien vis daugiau išmaniųjų telefonų turi šį standartą, todėl „Samsung“ kompanijai paprasčiausiai nelieka priežasčių nesilaikyti šios tendencijos.

„Galaxy S7“ irgi turės pirštų atspaudų skaitytuvą. Kur kad įdomesni gandai susiję su tuo, kad naujasis flagmanas palaikys išorines atminties korteles iki 128 GB. Priminimui: „Galaxy S6“ tokios galimybės neturi. Jei ši informacija pasitvirtintų, ko gero vidinė atminties talpa sumažėtų iki 32 GB ar 64 GB.

Kaina

Kol kas nėra jokių žinių apie „Galaxy S7“ kainą. Žinoma, naujiena kainos labai daug ir ko gero prasidės mažiausiai nuo 650 dolerių.

Šaltiniai: igate.com.ua, techradar.com