Koks bus „iPhone 7“ išmanusis telefonas?

Koks bus „iPhone 7“ telefonas

Aptariame 7 pagrindinius naujienos skirtumus lyginant su „iPhone 6s“

Kiekvienas naujas „Apple“ išmanusis telefonas – svarbus įvykis mobiliųjų įrenginių rinkoje. Inernetinėje erdvėje vis daugėja gandų apie rudenį debiutuojančius „iPhone 7“ ir „iPhone 7 Plus“ išmaniuosius telefonus. Nepaisant to, kad nemažai naudotojų trokšta pamatyti telefoną kuo greičiau, daugelis dabartinių „iPhone 6s“ savininkų susiduria su dilema: ar verta bus „iPhone 6s“ iškeisti į „iPhone 7“ ir kuo naujiena skirsis nuo savo pirmtako.

Varle.lt mobiliųjų įrenginių specialistai siūlo išsiaiškinti, kokių kardinalių „Apple“ telefonų pokyčių laukti šį rudenį.

1. Naujasis antenos juostų dizainas

Naujos kartos „iPhone“ neturės matomų plastmasinių antenos juostų ant galinės korpuso dalies.  „iPhone 6“ ir „iPhone 6s“ esančios  juostos nėra tik vyriausiojo „Apple“ dizainerio užgaida, nes po jomis slepiasi antenos, kurios negali veikti pro radijo bangų nepraleidžiantį metalą. Tikėtina, kad „iPhone 7“ kompanija pakeis juostų dizainą – jos švelniai apjuos telefono korpusą. Nedidelės juostos liks tik šonuose.

2. Patobulinta kamera su dviem objektyvais

Nuotraukų, užfiksuotų su „iPhone“, kokybės tobulinimas – neatsiejamas kiekvieno naujo modelio siekis. „Apple“ nesiekia maksimaliai didinti megapikselių skaičių ir greičiausiai išsaugos esamą kameros raišką ir „septintuke“. Kai kurie šaltiniai nurodo, jog „iPhone 7“ bus aprūpintas įprasta kamera, o 5,5 colio „iPhone 7 Plus“ gaus dviejų kamerų sistemą. Įrenginyje bus integruoti du kompaktiški 12 megapikselių „Sony“ gamybos jutikliai. Jie skirsis diafragma ir tuo, kad vienas jutiklis turės optinio vaizdo stabilizavimo funkciją, o kitas – optinį priartinimą.

3. Vandeniui atsparus korpusas

Spėjama, kad „iPhone 7“ išmanieji telefonai turės vandeniui ir dulkėms atsparų korpusą. Išmaniųjų telefonų naudotojai ne kartą mini, jog atsparumas vandeniui yra vienas svarbiausių „Android“ modelių pranašumų. Manoma, kad nuo vandens apsaugotas korpusas taps viena svarbiausių „iPhone 7“ ypatybių.

4. Galingas „Apple A10“ procesorius ir 3 GB RAM

„iPhone 7“ turės naują „Apple A10“ procesorių, kuris pakeis „A9“. Procesoriuje bus panaudoti 6 branduoliai; jo gamyba priklauso Taivano kompanijai „TSMC“. Pažymima, kad „Apple A10“ rems 3 GB operatyviosios RAM atminties.

Dauguma „Android“ flagmanų jau perėjo prie 3 GB operatyviosios atminties standarto. Rinkoje galima sutikti nemažai modelių su 4 GB RAM. Tačiau „Apple“ yra pakankamai konservatyvi savo išmaniųjų telefonų techninių charakteristikų atžvilgiu ir iki paskutiniųjų aprūpindavo „iPhone“ tik 1 GB RAM. Tik praeitais metais kompanija nusprendė padidinti operatyviosios atminties dydį ir „iPhone 6s“ gavo 2 GB RAM. Šis sprendimas leido patogiau naudotis išmaniaisiais, nes kelių programėlių vienalaikis veikimas tapo sklandesnis.

Spėjama, kad 3 GB RAM gaus tik 5,5 colio „iPhone 7 Plus“, o 4,7 colio „iPhone 7“ vis dar turės 2 GB.

5. Ilgesnis autonominio veikimo laikas

4,7 colio „iPhone 7“ įrenginį „Apple“ aprūpins 1735 mAh baterija. Palyginimui, dabartiniame „iPhone 6s“ panaudota 1715 mAh talpos baterija. 5,5 colio „iPhone 7 Plus“ turės dar talpesnę bateriją: 2810 mAh vietoj 2750 mAh baterijos, kokia pasižymi pirmtakas.

Naudotojai gali tikėtis ilgesnio naujų modelių autonominio veikimo laiko, kurį lems ne tik talpesnė baterija, bet ir naujasis procesorius. Energiją taupantis „A10“ lustas užtikrins „iPhone 7“ ir „iPhone 7 Plus“ telefonams geresnį autonominį laiką.

6. Bevielio įkrovimo palaikymas

Prognozuojama, kad „iPhone 7“ galės pasigirti bevielio įkrovimo palaikymu. Tam, kad būtų įkrauta integruota „iPhone 7“ baterija, nebūtinai reikės prijunginėti prie telefono maitinimo laidą. Išmanusis telefonas energija galės būti aprūpintas padėtas ant firminės doko stotelės. O jau 2017 metais pasirodysiančioje išmaniųjų telefonų kartoje „Apple“ tikėtina, įgyvendins nuotolinio įkrovimo funkciją, kuri leis įkrauti įrenginius kelių metrų diapazone nuo maitinimo šaltinio.

7. Stereo garsiakalbiai

Ne paslaptis, kad „Apple“ atsisakys standartinės 3,5 mm ausinių jungties. Atlaisvintą korpuso dalies vietą kompanija nusprendė panaudoti antrajam garsiakalbiui, galinčiam užtikrinti kokybišką stereo garsą. Ausines prijungti galima bus per „Lightning“ arba „Bluetooth“ sąsają.

Šaltiniai: