Kinect žingsniuoja į Lietuvos mokyklas

Sporto klubas „Audra“, kartu su „Topo Centru“ Šakių vaikams organizuoja Xbox 360 Kinect turnyrus. Apšilimui organizatoriai pasirinko Kinect Sports ir rinkinyje esantį futbolo žaidimą. Atskirose mokyklose vyksta atrankos turnyrai, o spalio 11 dieną Šakiuose įvyks finalas, kuriame susitiks geriausiai pasirodę atrankų dalyviai.

Nors kol kas turnyras lokalizuotas labai siaurame regione, organizatoriai teigia, kad tai tik pirmasis bandymas. Jei vaikams, o svarbiausia ir pedagogams užmačia pasirodys įdomi, vėliau planuojama surengti daugiau ir didesnių tokių turnyrų. Organizatoriai neslepia, kad iš šio renginio tikisi dvejopų rezultatų: visų pirma sudominti vaikus aktyvia veikla, bet tuo pačiu metu ir supažindinti pedagogus su moderniais žaidimais, parodyti, kad ne visi „baubai“ yra baisūs.

Artimiausi atrankos turnyrai vyks šiose vietose:

Spalio 5 d. 14 val. Griškabūdis, dienos centro patalpos,

Spalio 8 d. 14 val. K. Naumiestis, Vinco Kudirkos Gimnazija,

Spalio 9 d. 14 val. Gelgaudiškis, kultūros namai,

Spalio 10 d. 1 val. Lekėčiai, kultūros namai,

Spalio 11 d. 14 val. Šakiai, „Žiburio“ gimnazija,

Spalio 11 d. 17 val. Šakių Žiburio gimnazijoje įvyks ir didysis finalas.

Svarbu: būtina išankstinė registracija el. paštu: kantautas.tarvydas@gmail.com, laiške reikia nurodyti savo vardą, pavardę, amžių ir miestelį, kuriame dalyvausite. Užsiregistruoti galima ir renginio vietoje, bet ne vėliau kaip 30 minučių iki jo pradžios.