Kilimėliai

Ieškote idealaus gaminio, kurio pagalba galėtumėte reklamuoti savo verslą, renginį ar kitą dalyką? O galbūt norite naudingo ir vienodo rašomojo stalo priedo visiems biure dirbantiems darbuotojams? Yra tikimybė, kad teisingas atsakymas yra čia pat, po jūsų pirštų galiukais! Mes gyvename amžiuje, kurio varomoji jėga yra kompiuteriai. Kompiuteris turi pelę, o pelė – kilimėlį. Kilimėlis gali tapti tikru reklaminiu plakatu vien gulėdamas ant daugybės rašomųjų stalų. Į kilimėlius žiūrės žmonės ir naudos juos vėl ir vėl kiekvieną dieną. Tais laikais, kai pelė buvo iš esmės prietaisas su rutuliuku, pelės kilimėliai buvo gaminami tik iš akytos gumos, padengtos medžiaga. Tačiau atsiradus optinėms pelėms, dabar pelės kilimėliai gaminami iš įvairių medžiagų, gali būti įvairių dydžių, storių ir skirti įvairiai paskirčiai. „InkHead“ siūlomame asortimente rasite daugybę pelės kilimėlių, kurie patenkins visus jūsų poreikius. Ant pelės kilimėlio galima perkelti tokį vaizdą, kokį tik sugalvosite, taigi kilimėlis tampa puikia drobe, ant kurios galite perkelti savo reklamą.
Pažvelkime į skirtingus pelės kilimėlius, kurie siūlomi prekyboje. Jūs nustebsite, iš kokio plataus asortimento galite rinktis.

Reklaminiai pelės kilimėliai
Įprastų reklaminiai pelės kilimėlių pavyzdžių galite rasti mūsų interneto svetainėje. Ant minkštos gumos, kurios viršus padengtas medžiaga, puikiai atrodo įprasti įspaudai. Galite rinktis standartinio stačiakampio formos kilimėlius (nuo 6”x8” iki 8”x9½”) arba, jeigu pageidaujate kažko kito, galite rinktis apvalius kilimėlius (iki 8” skersmens). Taip pat galite pasirinkti norimą kilimėlio storį: ¼”, 1/8” arba labai plono tipo, 1/16” kilimėlio storį.

„Vynex“ pelės kilimėliai
Populiari gumos alternatyva yra „Vynex“ medžiaga. Tai kietas plastiko laminatas, kuris apsaugo pelės kilimėlio vaizdą, tačiau drauge užtikrina patogesniam pelės naudojimui reikalingą trintį. Geriausia tai, kad įprasti „Vynex“ pelės kilimėliai yra maksimaliai lygūs, todėl jie praktiški naudojimui ant stalo ir drauge yra patrauklūs akiai.

Pelės kilimėliai su nuotraukos rėmeliu
„Vynex“ laminatas taip pat leidžia mums pasiūlyti pelės kilimėlius su nuotraukų rėmeliais.  Naudodami šiuos pelės kilimėlius jūsų klientai arba darbuotojai gali įsikelti asmenines arba šeimos nuotraukas ir taip suteikti išskirtinumo, kuris labiausiai vertinamas.

Odiniai pelės kilimėliai
Vadovams arba visiems kitiems, kurie renkasi aukštos kokybės stalo priedus, galime pasiūlyti reklaminius odinius pelės kilimėlius. Ji gali būti dengti šilku arba po paviršiumi gali būti įspaudžiamas tekstas ar vaizdas. Tokiu būdu sukuriamas subtilus, tačiau klasikinis stilius ir suteikiama aukštos kokybės vertė.

Aplinką tausojantys pelės kilimėliai
Mes, dirbdami „InkHead“ bendrovėje, siekiame pasiūlyti kiek įmanoma daugiau aplinką tausojančių alternatyvų, ir mūsų pelės kilimėlių asortimentas – jokia išimtis. Mes siūlome personalizuotus pelės kilimėlius, pagamintus iš gražaus ir patvaraus perdirbto kartono ir popieriaus, o taip pat pelės kilimėlius, kurie drauge gali būti naudojami kaip plėšomų lapelių bloknotus – mūsų planetą tausojančiam darbuotojui, kuriam tenka atlikti daug įvairių užduočių.

Kelias funkcijas atliekantys pelės kilimėliai
Mes visi gerai suprantame, kaip kompiuterių monitoriai, klaviatūros ir pelės gali užimti taip reikalingą vietą ant apkrauto rašomojo stalo. Atsižvelgdami į tai, taip pat siūlome  personalizuotus pelės kilimėlius, kurie pasižymi patogiomis ir vietą taupančiomis papildomomis funkcijomis, pavyzdžiui, turi integruotą skaičiuotuvą, kalendorių, 4 jungčių USB lizdus, o taip pat taip reikalingą gelinę riešo atramą, kuri padės jūsų klientams visą dieną naudotis pelyte maksimaliai patogiu būdu ir be jokio skausmo. Klientai įvertins jūsų rūpestingumą, o taip pat ir skonį išrenkant madingą priedą.

Geriausias dalykas, naudojant individualiai užsakomus ir reklamai skirtus pelės kilimėlius, yra tai, kad dekoravimo galimybės yra faktiškai neribotos. Nesvarbu, kokio logotipo ar paveikslėlio pageidausite, paprastai ant pelės kilimėlio galima perkelti norimą geros kokybės ir ryškų vaizdą, o mūsų gerai parengta grafikos komanda yra pasiruošusi padėti jums realizuoti jūsų reklaminį meną. Neriboto pasirinkimo galimybė gali ir gąsdinti, tačiau toliau aprašomi keli dalykai, į kuriuos reikėtų atsižvelgti renkantis pelės kilimėlius.

Praktiškai visi žmonės, nesvarbu, ar dirbami su skaičiavimo lentelėmis ar sudarinėdami šeimos biudžetą, dirbantys kompiuteriu prie rašomojo stalo, naudos pelės kilimėlį, tačiau ne visi rašomieji stalai yra panašūs. Jeigu jūsų tiksliniai klientai arba darbuotojai yra specialistai, kurių skonis dekoracijoms yra labiau rafinuotas, jiems patiks vienas iš mūsų siūlomų odinių pelės kilimėlių (po kurių paviršiumi gali būti įspaudžiamas tekstas ar vaizdas) arba „Vynex“ pelės kilimėlis, kurie yra tokie ploni, kad vos iškyla virš stalo paviršiaus. Pažangiam kompiuteriui būtų naudingas pelės kilimėlis su USB lizdu – juk jų niekada nebus per daug!

Kai renkatės paveikslėlius ar kitus vaizdus, kuriuos norite perkelti ant individualiai gaminamo pelės kilimėlio, jūsų galimybės yra praktiškai beribės, tačiau plotas, kurį galite panaudoti, nėra begalinis. Mes gaminame konkrečių matmenų pelės kilimėlius, todėl jeigu jūsų pageidaujamas paveikslėlis yra sudėtingas ir didelis, greičiausiai norėsite rinktis didesnio dydžio pelės kilimėlį, kad neprarastumėte nė vienos vaizdo detalės. Dažnai paveikslėlis geriau atrodo ant apskrito pelės kilimėlio, be to, tokios formos pelės kilimėliai traukia akį ir atrodo įdomiai.
Jeigu jus domina mūsų pelės kilimėliai su nuotraukų rėmeliu, mes rekomenduojame rinktis maksimaliai didelį rėminamą langelį – tokiu būdu išlaikysite išsirinkto paveikslėlio vientisumą. Be to, klientai arba darbuotojai galės personalizuoti savo pelės kilimėlius naudodami nuotraukas – arba jūsų prekės ženklą – ir kilimėliai dar ilgai bus naudojami ant jų stalo.
Kaip ir visais atvejais, rinkdamiesi „InkHead“ gaminius, galėsite rinktis ne tik iš plataus asortimento ir už konkurencingą kainą, bet ir išbandyti klientų aptarnavimo paslaugas. Todėl nesivaržykite ir susisiekite su vienu iš mūsų reklamos specialistų, kuris padės jums užsakymo procese bei pagelbės perkelti ant pelės kilimėlio norimą vaizdą.

Mūsų parduotuvėje rasite

SteelSeries Peilių Kilimėliai