Ką dovanoti vyrui? TOP 5 dovanos, su kuriomis niekada neprašausite

Įdėjos ką dovanoti vyrams

Gauti dovanas patinka visiems. Paprastai vyrai slepia savo norus, o tai labai apsunkina dovanos jiems pasirinkimo procesą. Ką padovanoti vyrui – klausimas, su kuriuo bent kartą tikrai susidūrė ne viena moteris ar mergina, ieškanti dovanos savo draugui, vyrui, tėčiui, dėdei, broliui ar kolegai. Tam, kad galima būtų išvengti šių sunkumų, siūloma vadovautis keliomis paprastomis taisyklėmis, kurios iš dalies padeda išsirinkti patinkančią žmogui dovaną.

Pagrindiniai kriterijai renkantis dovaną vyrui

Renkantis dovaną būtina atsižvelgti į žmogaus amžių ir pomėgius. Žinoma, geriausia dovanoti tai, apie ką žmogus svajoja arba seniai nori, tačiau tikrai ne kiekvienas linkęs dalintis tokia informacija, todėl dažnai šiuo atveju gali padėti tiesiog asmens stebėjimas. Taip pat labai dažnai naudingu orientyru renkantis dovaną gali būti ir madingos tendencijos arba paprasčiausiai universalūs ir praktiški variantai, kurie patinka įvairaus amžiaus ir skirtingų pomėgių žmonėms. Ne paslaptis, kad vyrams labai patinka praktiškos dovanos, todėl šiuo atveju pasirinkimas priklauso nuo turimo biudžeto. Specialistų manymu, tikrai nesvarbu ar nuspręsite pirkti prabangų laikrodį, kvepalus ar kojines, emocija su kuria įteikiama dovana ne mažiau svarbi. Varlė.lt komanda atrinko populiariausių dovanų vyrams penketuką.

TOP 5 praktiškos dovanos vyrams

Kvepalai – vyrui, kurį gerai pažįstate

Kvepalai yra ganėtinai praktiška, bet santykinai intymi dovana, todėl su jais labai lengva prašauti, jei nenutuokiate, kokio prekės ženklo ar kvapų natų aromatai patinka konkrečiam žmogui. Tačiau viskas labai paprasta, jei gyvenate kartu ir matote, kad mėgstamų kvepalų buteliukas eina į pabaigą.

Įprasta galvoti, kad vyriškos kojinės yra banali dovana

Dovanos – tai daugiau ne tiesiog fiziniai daiktai, kurios perkame ir įteikiame. Vien pats jų pasirinkimo procesas ir įteikimas gali daug ką pasakyti apie tai, koks mūsų požiūris ir santykis su tuo žmogumi, kuriam perkame dovaną. Todėl nieko keisto, kad paskutinę minutę nupirkta pora juodų kojinių nesukels daug teigiamų emocijų. Tačiau, jeigu tą paprastų juodų (nors irgi reikalingų) kojinių porą pakeistume spalvotomis ar stilingomis aukštos kokybės kojinėmis, be abejonės žmogus apsidžiaugs. Pripažinkime, labai dažnai kojinėms neskiriama daug dėmesio, todėl gauti išskirtines, vardines, aukštos kokybės medžiagų kojines, kiekvienam patiktų. Lietuvoje itin mėgstamos „Sparta“ vyriškos kojinės. Galima rinktis tiek iš klasikinių vienspalvių vyriškų kojinių, tiek iš ilgesnių spalvotų variantų, sukurtų kartu su garsiu šalies krepšininku Donatu Motiejūnu ar sportinių kojinių.

Apatinis trikotažas dovanai – tik kokybiškas

Apatinis trikotažas yra labai asmeniška dovana ir dažniau dovanojamas žmogui , su kuriuo jus sieja tikrai artimi ryšiai. Dovanoti siūloma tik aukštos kokybės ir natūralių medžiagų sudėties vyrišką apatinį trikotažą. Kitas labai svarbus aspektas yra tinkamo dydžio pasirinkimas. Paprastai vyriško apatinio trikotažo dydžiai nurodomi tradiciškai: S, M, L, XL. Taip pat vertėtų atkreipti dėmesį į apatinio trikotažo kirpimą. Jaunesniems ir vyresniems žmonėms paprastai prie širdies skirtingi variantai. Kartu su vienu sėkmingiausių Lietuvos krepšininku Donatu Motiejūnu sukurtos įvairių spalvų „Sparta“ trumpikės yra labai mėgstamos vyrų, todėl ieškodami vyriško apatinio trikotažo dovanai, atkreipkite dėmesį ne tik į garsių užsienio prekių ženklų variantus, bet ir į itin aukštos kokybės „Sparta“ apatinius.

Barzdaskutė – ideali dovana kiekvienam vyrui

Skutimasis – tai daugumos vyrų kasdienybė. Kaip padaryti, kad jis būtų greitas ir malonus? Vienas paprasčiausių būdų – naudoti kokybišką barzdaskutę. Barzdaskutė yra vienas populiariausių dovanos vyrams variantų bet kokia proga. Pastebima, kad jos perkamos tiek kaip kalėdinė, tiek kaip gimtadienio dovana ar Tėvo Dienos proga. Rekomenduojama rinktis belaidę barzdaskutę, kuri užtikrina patogesnį naudojimą. Taip pat siūloma atsižvelgti į barzdaskutės galvutės tipą, o esant abejonėms, būtinai konsultuotis su elektroninių parduotuvių specialistais ar dėl konkretaus pasirinkto varianto paklausti kitų vyrų nuomonės.

Kokybiškos ausinės – puiki dovana ne tik melomanui

Jeigu vyras, kuriam ieškote dovanos, mėgsta klausytis muzikos, be abejonės, įvertins naujas kokybiškas ausines. Galbūt jis turi aukštos kokybės ant ausų dedamas ausines, bet jau kurį laiką užsimena apie tai, kokios patogios turėtų būti belaidės True Wireless ausinės? Kokybiškos ausinės su triukšmo slopinimo funkcija nudžiuginti turėtų ir sportuojantį žmogų, ir tą, kuris nėra užkietėjęs muzikos mėgėjas, tačiau dažnai dirba iš namų ir skundžiasi blaškančiu aplinkos triukšmu.

Varlė.lt komanda pastebi, kad nors „ką padovanoti vyrui“ tikrai yra sunkus klausimas, sprendimų yra begalė, o pasirinkimas labiau priklauso ne nuo turimo dovanai biudžeto, o jūsų santykių su žmogumi, kuriam renkatės dovaną, to žmogaus pomėgių ir jūsų kūrybiškumo, tačiau praktiškos, kasdienybėje praverčiančios dovanos niekada neišeina iš mados. Galbūt tokiomis dovanomis ir sunku nustebinti, tačiau taip pat ir prašauti sudėtinga.