Įstabus „Philips“ televizorius su mikroprojektoriais

Pasaulinėje elektronikos, TV ir IT technologijų „IFA 2015“ parodos metu „Philips“ kompanija pristatė „65PUS8901“ televizorių su „AmbiLux“ technologija. Tai revoliucinis sprendimas, kuriame panaudota projektavimo technologija. Televizorius turi „Android TV“ bei 4K skiriamosios gebos ekraną. Idėja, kuri kaip koncepcija atsirado prieš metus, dabar atrodo įspūdingai.

„Philips“ jau kelis metus plėtoja savo patentuotą „Ambilight“ technologiją. Paskutiniuose modeliuose tai buvo LED diodai dvejuose, trijuose ar keturiuose televizoriaus blokuose, kurie apšviesdavo kambarį tokiomis spalvomis, kokios tuo metu būdavo ekrane. „AmbiLux“ televizoriaus gale yra įmontuoti 9 mikroprojektoriai. Šios technologijos dėka vaizdas tikrai išeina už ekrano ribų ir tai sudaro įspūdį, jog matomas vaizdas yra žymiai didesnis. Kol kas nežinoma „Philips 65PUS8901“ rinkos kaina.

Be naujo „Ambilight“ tipo įrenginys gali pasigirti „Android TV“ sistema su įdiegtomis programėlėmis. Taip pat „Philips“ televizorius turės ketures HDMI 2.0, tris USB (tame tarpe vieną 3.0 standarto) jungtis bei dvigubą DVB-T T2,C imtuvą i S2, t.y. antžeminės, kabelinės ir palydovinės televizijos. Televizorių bus galima valdyti nuotolinio pulto su „QWERTY“ klaviatūra, integruoto mikrofono ir jutiklinio kilimėlio (angl. Touchpad) dėka.

Šis netipinis „Philips“ sprendimas pirmą kartą kaip koncepcija buvo pristatytas praeitų metų „IFA“ parodoje, o šiais metais debiutuoja serijiniame „65PUS8901“ modelyje. „Ambilight“ jau kelis metus buvo „Philips“ gamintojo išskirtinumas konkurentų produktų fone, o dabar tai tikrai kažkas naujo.

Šaltinis: Philips