Išmanusis telefonas su 10 branduolių procesoriumi „Meizu Pro 6“ (VIDEO)

Meizu Pro 6 telefonas

„Meizu“ kompanija pristatė naują flagmaną „Meizu Pro 6“ – pirmąjį išmanųjį „Android“ telefoną, aprūpintą 10 branduolių procesoriumi.  Viena iš įrenginio ypatybių tapo „3D Press“ funkcijos palaikymas, leidžiantis telefonui reaguoti į ekrano paspaudimo jėgą, t.y. „iPhone 6S“ ir „iPhone 6S Plus“ „3D Touch“ funkcijos analogas.

„Meizu Pro 6“ gavo 5,2 colio AMOLED ekraną, 10 branduolių „MediaTek Helio X25“ procesorių, 4 GB operatyviosios atminties, 32 ar 64 GB flash atminties. Pagrindinė telefono kamera nėra išsikišusi iš korpuso. Ji yra aprūpinta „Sony IMX230“ matrica su 21 megapikselių raiška. Fazinio automatinio fokusavimo dėka automatinio fokusavimo laiką pavyko sutrumpinti iki 0,07 sek., o blykstės vaidmenį atlieka 10 ratu išdėstytų šviesos diodų.

Kaip matome vaizdo įraše, „3D Press“ funkcijos realizavimas niekuo nesiskiria nuo „Apple“ „3D Touch“. „3D Press“ kopijuoja tiek technologijos funkcionalumą, tiek ir išorinį „iOS“ sąsajos dizainą apimant išblukusį foną ir kontekstinį meniu darbastalyje. Tačiau „3D Press“ reikalingas palaikymas „Android“ sistemos lygmeny, todėl „3D Press“ realizacija prieinama tik kai kuriose standartinėse programėlėse.

Pristatydama savo naująjį išmanųjį telefoną „Meizu“ kompanija palygino „Meizu Pro 6“ su „iPhone 6s“ ir pareiškė, kad išoriniuose jos telefono metalinio korpuso elementuose yra 48% mažiau plastiko nei „Apple“ išmaniajame. Tai pasiekti leido plonesnės galinės dalies horizontalios linijos, kurios skirtos antenos veikimui. Vertėtų pažymėti, kad linijos nėra tokios kontrastingos kaip „iPhone“ įrenginyje ir nesudarko dizaino vientisumo. Telefono storis yra 7,25 mm.

„Meizu“ teigimu, „Meizu Pro 6“ modelyje patobulintas pirštų atspaudų skaitytuvas, kuris atpažįsta atspaudus per 0,2 sekundės. 3000 mAh talpos baterija pilnai įkraunama per valandą greito įkrovimo „mCharge 3.0“ technologijos dėka. Įrenginys palaiko dvi SIM korteles, siūlo USB C tipo jungtį, tačiau neturi lizdo microSD kortelėms.

Varle.lt telefonų specialistų manymu, nors konkurencijos fone „Meizu Pro 6“ neišsiskiria ypatingu dizainu ar labai galinga specifikacija, vienas didžiausių jo privalumų bus kaina. Bazinis 32 gigabaitų modelis užsienyje kainuos vos 390 dolerių, o modelis su 64 GB atmintimi – apie 430 dolerių. Tai gali būti puikus solidaus telefono su flagmanams būdingomis techninės specifikacijos charakteristikomis sprendimas už mažesnę kainą.

 

Šaltinis: theverge.com