Išmanusis skėtis „Oombrella“ įspės apie artėjantį lietų

oombrella-išmanusis-skėtis

Pasaulyje atsiranda vis daugiau išmaniųjų daiktų, kurie prisijungdami prie išmaniųjų telefonų turėtų supaprastinti gyvenimą. „Wezzoo“ kompanija nusprendė, kad įprastų servisų, informuojančių apie oro sąlygas nepakanka, todėl sukūrė išmanųjį skėtį „Oombrella“. Šis įrenginys – tai miniatiūrinė metereologinė stotelė, kurios viduje pritaikyti matuojantys temperatūrą, slėgį, drėgmę ir apšvietimą jutikliai. Išmanusis skėtis įspės apie artėjantį lietų ir primins jį pasiimti išeinant iš namų.

išmanusis skėtis

„Oombrella“ taip pat yra prijungtas prie „Wezzoo“ socialinio tinklo, kuris turi 200 000 naudotojų visame pasaulyje. Serviso esmė tame, kad skėčiai apsikeičia informacija apie oro pokyčius, todėl jei kažkur netoliese pradeda lyti, jūs automatiškai gaunate apie tai pranešimą. Taip pat „Oombrella“ turi įspėjimo funkciją, kuri padės nepamesti skėčio.

Išmaniesiems telefonams skirtoje skaitmeninėje programėlėje galima pažiūrėti informaciją apie orus remiantis kitų naudotojų duomenimis, taip pat peržiūrėti ir savo statistiką. Be to, „Oombrella“ skėčio rankenėlė mirksi įeinančio skambučio ar ateinančių pranešimų metu.

Kūrėjai taip pat pagalvojo ir apie įprastas skėčio funkcijas – apsaugas nuo lietaus. Skėčio stipinai pagaminti iš kevlaro. Tai užtikrina geresnį pasipriešinimą vėjui ir didesnį patvarumą. Taip pat reikėtų pažymėti, kad skėčio viršūnę galima panaudoti veiksmo kameros ar telefono pritvirtinimui ir filmuoti bei daryti asmenukes.

„Oombrella“ išmanusis skėtis „Kickstarter“ puslapyje kainuoja 75 dolerius.

Šaltinis: engadget.com