„iPhone“ su išlenktu ekranu jau 2018 metais?

„Apple“ kompanija jau panaudojo „oLED“ technologiją „Apple Watch“ išmaniuosiuose laikrodžiuose, tačiau pasirodo, jog visai netrukus ją galima bus išvysti taip pat „iPhone“ įrenginiuose.  

Remiantis naujausia informacija, „Apple“ ketina įgyvendinti išlenktų ekranų technologiją savo telefonuose. Ir šiuo atveju nekalbama apie lengvą užlenkimą, bet lankstų paviršių, kurį iki tam tikro laipsnio galima bus savarankiškai formuoti. Tokią informaciją pirmoji paskelbė „Business Korea“ žiniasklaida, kuri pripažino, jog bendrovė iš Kupertino labai rimtai svarsto „oLED“ technologijos panaudojimą , leidžiančią kurti lanksčius telefonų ekranus.

Panašu, jog jei tai įvyktų, susidurtume su tikra revoliucija. „Apple“ jau panaudojo šį sprendimą „Apple Watch“ įrenginiuose, tačiau šiuo atveju jis pasireiškia tik geresne vaizdo ir spalvų kokybe, o ne tiesiogine ekrano „išlenkimo“ galimybe. Jeigu tikėti šiais gandais, pirmuosius flagmanus su „oLED“ ekranais kompanija į rinką išleisti turėtų jau 2018 metais. Tai visai įmanoma, nes pagrindinis ekranų „Apple“ kompanijai tiekėjas „LG Displays“ 2017 metais planuoja reikšmingai padidinti „oLED“ gamybą.

 

Šaltinis: businesskorea, nuotr. macworld