Internetą, PC ir mobilias platformas sujungiantis žaidimas Alt-Minds

Lapkričio pradžioje pasirodys naujo tipo interaktyvus trileris, kurio žaidėjai turės naudoti kelias platformas.

Žaidimo tikslas – surasti penkis dingusius mokslininkus. Tam reikės pasitelkti ne tik patį žaidimą, bet ir internetą bei kitus informacijos šaltinius. Kuo daugiau skirtingų platformų bus naudojama – kompiuteris, planšetinis kompiuteris, mobilusis telefonas – tuo daugiau informacijos bei siužeto posūkių bus galima sužinoti. Kūrėjai žada išnaudoti ir geolokacijos savybę – visoje Europoje bus prislapstyta įvairių užuominų apie žaidimą.

Alt-Minds žaidimas vyks realiu laiku – prasidėjęs lapkričio 5 dieną jis tęsis aštuonias savaites, tad norintys galės atidžiai sekti visas naujienas ir dalyvauti įvykiuose. Tiesa, realaus laiko režimą bus galima išjungti ir prireikus „pasivyti“ įvykius.

Pirmoji Alt-Minds žaidimo savaitė bus nemokama, kitos kainuos po 13 Lt už savaitę, arba 90 Lt už visą žaidimo laiką. Daugiau informacijos apie šį neįprastą žaidimą svetainėje www.alt-minds.com.

Beje, tūkstantmečio pradžioje kažką panašaus bandė padaryti ir didžioji EA – jų žaidimas Majestic turėjo sujungti internetą, el. paštą, telefonus ir panašiai, bet tuomet tokia idėja dar nepasiteisino.