„Huawei“ siekia tapti lyderiu išmaniųjų telefonų rinkoje

„Huawei“-siekia-tapti-lyderiu-išmaniųjų-telefonų-rinkoje

„Huawei“ globalioje išmaniųjų telefonų rinkoje be abejonės gali pasigirti milžiniška sėkme. 2015 metais kompanija pardavė 104 mln. išmaniųjų telefonų ir tapo trečiuoju didžiausiu šio tipo įrenginių gamintoju pasaulyje. Panašu, kad kompanija neketina miegoti ant laurų, o jos darbuotojai yra labai tikri dėl savo galimybių. „Huawei“ prekės ženklo atstovas Richard Yu neseniai atskleidė, kad jų kompanija per artimiausius penkis metus turi siekį išsikovoti rinkos lyderio vardą.

Tam, kad tai įvyktų „Huawei“ turės aplenkti „Apple“ ir „Samsung“. Abiejų kompanijų produktai turi milžinišką populiarumą ir tik 2015 metais gamintojai pardavė atitinkamai 225,9 mln. ir 320,2 mln. savo išmaniųjų telefonų. „iPhone“ ir „Galaxy“ serijos kūrėjai ženkliai lenkia kinus, tačiau taip pat sunku nepastebėti, kad sparčiai didėja ir „Huawei“ dalis pasaulinėje išmaniųjų telefonų rinkoje. Tereikia prisiminti, kad lyginant su 2010 metais, „Huawei“ platinamų išmaniųjų telefonų modelių skaičius išaugo 30 kartų.

Ar kompanija iš tikrųjų galės nurungti du didžiausius konkurentus? Varlė.lt specialistai mano, kad kol kas tokią tendenciją sunku prognozuoti. Tačiau pasak atsakingo už telefonų vystymą skyriaus veiklą Richard Yu, „Huawei“ amerikiečių gigantą gali aplenkti per artimiausius 2 – 3 metus, o pelnyti išmaniųjų telefonų rinkos lyderio vardą gali užtrukti apie 5 metus. Panašu, kad gamintojas tikisi bent kiek didesnių pardavimų JAV teritorijoje, kur praeitų metų „Google Nexus 6P“ premjeros dėka tapo labiau atpažįstamas.

Šaltinis: digitimes