Google pristato 18 naujų Google+ savybių

Google pristato naujas Google+ aplikacijas, skirtas Android bei iOS įrenginiams kartu su net 18 naujų savybių, įskaitant Google+ bendruomenes, galimybę redaguoti profilį bei sužinoti, kiek svečių pasirodys tam tikrame renginyje ar vakarėlyje.

Google+ aplikacijų vartotojai nuo šiol taip pat galės renginių puslapiuose įkelti animuotus paveikslėlius ir, jei naudojasi Android 4.2 ar naujesne sistemos versija, kurti Photo Sphere paveikslėlius (Android 3.0 ar senesnės sistemos vartotojai Photo Sphere paveikslėlius galės tik peržiūrėti).

Atnaujintos Android aplikacijos vartotojams Google suteikia 5 GB nemokamą talpą viso dydžio nuotraukoms, o 2048 vaizdo taškų raiškos nuotraukos ir toliau galės būti saugojamos be jokių apribojimų. Vis dėlto vartotojai, norintys pasinaudoti 5 GB talpa, privalės įjungti Instant Upload savybę, kuri automatiškai išsaugo naujas nuotraukas privačiame Google+ albume.

Galiausiai, naujos savybės taip pat pastebimos Events bei Hangouts sistemose – pastaroji mažiau apkrauna tinklą, o įvairūs pranešimai apie vakarėlius ar renginius nuo šiol bus sukuriami paprasčiau pasinaudojus automatiniu informacijos įvedimu.