Google Play parduotuvės saugumo naujienos

Google kompanija imasi ryžtingų veiksmų užkirsti kelią kenksmingoms programoms, pasirodančioms Play parduotuvėje, pristatydama App Check savybę, kuri ieškos aplikacijų, palaikančių ryšius su kenksmingomis programomis bei virusais. Google taip pat yra pasiruošusi integruoti Wish List (trokštamų dalykų sąrašą), kuris veiks kartu su šiuo metu kuriama Play Store dovanų čekio funkcija.

Naujoji Play parduotuvės aplikacijos versija, kurioje bus integruota App Check savybė, tikrins ne tik parsiunčiamas, bet ir Android įrenginyje įdiegtas aplikacijas. Aptikus potencialiai kenksmingą programėlę, App Check įspės vartotoją bei automatiškai ją užblokuos. Vis dėlto, vartotojai galės pasirinkti ir toliau naudotis galimai pavojinga aplikacija.

Wish List leis Android vartotojams sudaryti trokštamų įsigyti Google Play parduotuvės dalykų sąrašą, kuriuos galės įsigyti pasinaudoję dovanų čekiais. Panašu, jog Google taip pat ruošia pinigų saugyklos pasirinkimą, kuris kompanijai leistų konkuruoti su PayPal ar kitomis internetinio apmokėjimo tarnybomis.