Gintariniai papuošalai

Geltonas, saulės šviesą sugeriantis ir energiją skleidžiantis akmuo, Lietuvos auksas – tai epitetai, skirti apibūdinti gintarui. Lietuviai šį organinės kilmės mineralą naudoja nuo atmenamų amžių: gintaro karoliai, sagės, apyrankės, auskarai nuo seno naudojami ne tik žmogui pasipuošti, bet ir namų interjerui paįvairinti. Tačiau kaip pasirinkti tinkamus gintaro papuošalus sau ir kaip nenuvilti to, kuriam dovanojame? Priminsime Jums vertingas gintaro savybes, o Jūs nuspręsite, kas Jums tinka labiausiai.

Gintaras kūdikiams ir vaikams

Gintaro gaminiais papuošti galima ir vos gimusius kūdikius, ir vaikus. Gintaro karoliai – ne tik puiki puošmena, bet ir teigiamu poveikiu sveikatai pasižymintis aksesuaras. Kokias savybes turi gintaras? Pirma, jis skatina medžiagų apykaitą ląstelėse, ramina, palengvina kvėpavimą peršalus, sustiprina mažylių imunitetą. Kaip teigia pastebėję magiškąsias gintaro galias, arti kūno esantis gintaras šildo. Taip pat šis mineralas turi subtiliai malonų kvapą. Natūralus, neapdirbtas gintaras puikiai tinka ir alergiškiems vaikams, be to, vaikiški karoliai sutvirtinti papildomais mazgeliais, kad dirbinys nepabirtų ir karoliukai nepatektų mažyliui į burną.

Gintaro papuošalai dailiosios lyties atstovėms

Panelėms, merginoms, moterims puikiai tiks nuostabūs gintaro auskarai: nuo tradicinės geltonos spalvos iki tamsių, sodrių gintaro atspalvių, įvairių formų, dydžių, segėjimo būdų. Gintaro aksesuarai puikiai dera ir su kitais tauriaisiais metalais. Moterys mėgsta puoštis ne tik kukliais aksesurais, bet ir masyviais papuošalais: sagėmis, vėriniais, pakabukais. Pastarieji prabangūs bei rafinuoti rankų darbo gaminiai nepaliks abejingų damų. Gintarinius papuošalus galima derinti prie įvairių aprangos stilių, tačiau jie tobulai atrodys prie rankų darbo ar lininių apdarų. Žinoma, moterys džiaugsis gavusios gintarinius papuošalus, tačiau jie turi atitikti moters skonį ir temperamentą. Beje, verta pasidairyti ir kiek primirštų gintarinių sagių – tai dailus, unikalus moteriškas papuošalas.

Gintaro dirbiniai stipriosios lyties atstovams

Gintaro papuošalus ar aksesuraus galima padovanoti ir vyriškiams. El. parduotuvėje Varle.lt įsigysite vyriškus tamsaus bei juodo gintaro karolius. Vienodo dydžio akmenėlių keturkampės formos karoliai puikiai atspindi vyrų charakterį ir tvirtumą. Taip pat vaikinams ir vyrams tinka devėti gintaro pakabučius, pakabintus ant stilingos natūralios odos pintos virvelės. Dažnai tokiuose tikro gintaro pakabučiuose būna inkliuzų – sustingusių vabzdžių: tai tik padidina gaminio vertę. Jei vyras nelinkęs dabintis papuošalais, galima jam dovanoti raktų pakabuką – gintaro šiluma ir teigiama energija keliaus visur su jo savininku.

Gintaro papuošalus greitai ir nesunkiai išsirinksite el. parduotuvėse: išsamūs prekių aprašymai, puikios kokybės nuotraukos padės Jums priimti sprendimą čia ir dabar, ar Jūs maloniai leisite laiką namuose, ar gryname ore, ar kelionėje.