Geriausių 2023 belaidžių ausinių TOP 10: kurie įrenginiai tikrai yra verti jūsų dėmesio?

Muzika, garso turinys, tinklalaidės, žaidimai ar patogūs pokalbiai telefonu tikrai būtų sunkiai įsivaizduojami be ausinių. Tai populiarūs, plačiai naudojami ir dažno kasdienybės dalimi tapę įrenginiai. Kaip žinia, ausinių rinkoje galima rasti tikrai įvairių ir skirtingų. Tačiau, šiomis dienomis, vienareikšmiškai, populiariausiomis galime laikyti belaides ausines. Tiek ant ausų dedamos, tiek į jas kišamos belaidės ausinės yra plačiai naudojamos, sulaukia daug naudotojų dėmesio ir yra puikiai vertinamos dėl savo patogumo. Kasmet, belaidžių ausinių rinka yra papildoma vis naujesniais, modernesniais ir geresnę garso kokybę suteikiančiais modeliais. Belaidės ausinės dabar yra modernesnės nei kada nors anksčiau ir garantuoja aukštą garso kokybę, tikslų garso perdavimą ir, žinoma, patogumą, judėjimo laisvę. Na, o šiame straipsnyje apžvelgsime geriausių belaidžių ausinių TOP 10, kurios šiais, 2023 metais yra tikrai vertos dėmesio. Galbūt tarp jų rasite ir tas, kurios jums tinka labiausiai?

1. Sony WH-1000XM4

Pirmojoje TOP sąrašo vietoje garbingai puikuojasi „Sony WH-1000XM4“ belaidės ausinės. Tai ant ausų dedamos, triukšmą slopinančios ausinės, kurios pasižymi ne tik stilingu dizainu, bet ir aukšta kokybe. Šios belaidės „Sony“ ausinės garantuos efektyvias ir įtraukiančias muzikos klausymosi patirtis, kadangi, naudoja pažangią triukšmo slopinimo technologiją, automatiškai prisitaikančią prie jūsų pojūčių ir aplinkos. Dėka dviejų triukšmo jutiklių su dviem mikrofonais kiekviename ausinių gaubtelyje, ši triukšmo slopinimo technologija efektyviai užfiksuoja aplinkos garsus, kuriuos perduoda į ausinių procesorių. Taip pat, „Sony WH-1000XM4“ ausinės suteikia galimybę aplinkos garsą valdyti, naudojantis programėle. Be kitą ko, šios ausinės yra ypatingos ir tuo, kad suteikia specialų veikimo režimą skrydžiams lėktuvu, kuris padeda optimizuoti atmosferos slėgį. Na, o jų suteikiama garso kokybė yra tikrai aukšta ir patikima, dėka galingų garso daviklių, integruoto analoginio stiprintuvo. Tiesa, būtina paminėti ir tai, kad šios „Sony“ ausinės naudoja dirbtinį intelektą, skaitmeninio garso sustiprinimo modulį ir geba dinamiškai atpažinti muzikos stilių bei pritaikyti parametrus prie jo, kad klausymosi patirtys būtų pačios geriausios. Ką jau kalbėti apie tai, kad modernios „Sony WH-1000XM4“ ausinės turi išmanią balso aptikimo funkciją. Jos dėka, vos tik pradėjus kalbėti, muzika sustoja, o adaptyvaus garso atkūrimo funkcija padės atpažinti, ar ausinės yra uždėtos ant ausų ar ne. Būtina pabrėžti ir tai, kad šios ausinės yra ne tik modernios ir kokybiškos, bet ir labai patogios, pasižymi ilgu baterijos veikimo laiku. Tad, geriausios klausymosi patirtys bus garantuotos.

2. JBL Tune 660NC

Dar vienos puikios ausinės šiame TOP sąraše – „JBL Tune 660NC“. Šios belaidės, ant ausų dedamos ausinės, kaip ir anksčiau aptartos „Sony“ ausinės, yra priskiriamos prie triukšmą slopinančių ausinių tipo. „JBL“ ausinės geba blokuoti aplinkinį triukšmą, palaiko kelių skirtingų įrenginių prisijungimą. Be to, jas galima naudoti ir kaip laidines ausines, kadangi, komplekte yra pridedamas ir ausinių laidas. Nors šios „JBL“ ausinės neturi specialiai valdymui ir parametrų keitimui dedikuotos programėlės, jų veikimą galima valdyti specialiais valdymo mygtukais, esančiais ant ausinių. Būtina paminėti ir tai, kad „JBL Tune 660NC“ ausinės pasižymi ir tikrai įspūdingu baterijos veikimo laiku. Net naudodamos triukšmo slopinimo funkciją, šios ausinės vienu įkrovimu gali veikti net iki 40 valandų. Na, o garso kokybė, kurią suteikia šios „JBL“ belaidės ausinės taip pat tikrai nenuvilia. Jos puikiai atkuria garsą, tiek žemus, vidutinius, tiek aukštus garso dažnius. Negana to, puikia kokybe pasižymi ir jų mikrofonas, kuris leis palaikyti kokybiškus, aiškius pokalbius. Patogios, stilingos ir efektyvios – „JBL Tune 669NC“ belaidės ausinės gali tapti tikrai puikiu pasirinkimu, o ir jų kaina nudžiugins ne vieną.

3.  Apple AirPods Pro 2nd Gen

Trečioje geriausių šių metų ausinių TOP vietoje puikuojasi, ko gero, vienos iš geidžiamiausių ir populiariausių belaidžių ausinių rinkoje – „Apple AirPods 2nd Gen“. Nors yra mažos ir kompaktiškos, „Apple AirPods 2nd Gen“ į ausis dedamos ausinės suteikia tikrai puikų, kokybišką garsą ir įtraukiančias klausymosi patirtis. Lyginant su ankstesnės kartos „Apple AirPods Pro“ ausinėmis, šios pasižymi galingesniu procesoriumi, geresniu aktyviu triukšmo slopinimu bei ilgesne baterijos veikimo trukme. Minimalistinis jų dizainas ir kompaktiškas dydis puikiai tiks tiems, kurie nenori didelių, dėmesį atkreipiančių ausinių. Galingas, kokybiškas garsas, patogus, jutiklinis valdymas, efektyvus triukšmo slopinimas, aukštos kokybės mikrofonas – štai ką gausite pasirinkdami šias ausines.  Šios ausinės iš kitų išsiskiria tuo, kad suteikia „Adaptive Transparancy“ režimą, kuris padeda norimu lygiu sumažinti aplinkos triukšmą. Be to, jos yra papildytos ir „Spatial Audio“ ypatybe, kurios suteikiamas garsas leidžia dar labiau įsitraukti į muzikos klausymosi patirtis. Na, o patobulinta energijos naudojimo funkcija garantuoja, kad ausinių baterija veiks maždaug 6 valandas, vienu įkrovimu. Tačiau, naudinga žinoti, kad jos ne tik pasižymi gana aukšta kaina, bet ir turi tam tikras funkcijas bei ypatybes, kurios yra suderinamos tik su „Apple iOS“ naudojančiais įrenginiais.

4. HyperX Cloud II Wireless

Kompiuterinių žaidimų entuziastams – „HyperX Cloud II Wirless“ belaidės ausinės. Tai specialiai žaidimas skirtos, ant ausų dedamos belaidės ausinės, kurios garantuoja ne tik išskirtinai aukštą garso kokybę, bet ir patogumą, žaidimų metu. Prekės ženklas „HyperX“ daug dėmesio skiria detalėms ir kokybei, todėl, šios ausinės yra pagamintos iš aukščiausios kokybės putplasčio, odos, aliuminio. Be kitą ko, ausinės suteikia erdvinį, 7.1 garsą, turi 53 mm garsiakalbius ir leidžia dar labiau įsitraukti į žaidimų patirtis. Taip pat, ausinės yra aprūpintos ir nuimamu, triukšmo slopinimo funkciją turinčiu mikrofonu, kuris leidžia dar patogiau žaisti ir komunikuoti. Naudinga paminėti ir tai, kad šios ausinės pasižymi ir tikrai ilgu baterijos veikimo laiku. Vienu įkrovimu jos gali veikti iki 30 valandų. Naudodamiesi, nuo įrenginio, prie kurio ausinės prijungtos, galėsite nutolti iki 20 metrų. Tai itin patogios, komfortiškus ir įtraukiančius žaidimus garantuojančios ausinės, kurios tikrai perkels kompiuterinių žaidimų patirtis į kitą lygį. Tiesa, pačios ausinės neturi triukšmo slopinimo funkcijos.

5. Marshall Major IV

Vertinantiems aukštą garso kokybę ir prekės ženklus, kurie aukštai kokybei skiria tikrai daug dėmesio, „Marshal Major IV“ belaidės, ant ausų dedamos ausinės gali tapti puikiu pasirinkimu. Šios ikoniškos „Marshall“ belaidės ausinės suteikia daugiau nei 80 valandų veikimo, belaidį įkrovimą ir pasižymi ergonimišku dizainu, kuris tik pagerins klausymosi patirtis. Kokybiški, dinaminiai garsiakalbiai suteikia išskirtinį garsą: pribloškiančius žemus, sklandžius vidutinius ir išskirtinai kokybiškus aukštus dažnius. Visa tai garantuoja sodrų, sklandų garsą ir jo perdavimą bei leidžia mėgautis mėgstama muzika dar labiau. Naudinga paminėti ir tai, kad šios „Marshall“ ausinės ne tik palaiko belaidį įkrovimą, bet ir turi greito įkrovimo funkciją, kurios dėka, 15 minučių įkrovimo garantuos 15 valandų klausymo. Be to, „Marshall Major IV“ ausinės yra papildytos ir patogiu valdymo mygtuku, kuris leidžia paleisti ar sustabdyti muziką, valdyti garsą ir net telefono funkcijas. Galiausiai, naudodamiesi 3,5 mm jungtimi ne tik galėsite įkrauti savo „Marshall“ ausines, bet ir galėsite klausoma muzika dalintis su savo draugu. Na, o sunkstomas ausinių dizainas garantuos, kad jas patogiai galėsite pasiimti su savimi, kad ir kur keliautumėte.

6. Xiaomi Redmi Buds 4 Pro

Į ausis dedamų, belaidžių ausinių gerbėjams, norintiems biudžetui draugiškų, bet gerą garso kokybę ir patogų naudojimą garantuojančių ausinių, tikrai turėtų patikti „Xiaomi Redmi Buds 4 Pro“. Stilingas, klasikinis jų dizainas patraukia dėmesį, o aukšta garso kokybė suteikia dar labiau įtraukiančias klausymosi patirtis. Šios „Xiaomi“ ausinės yra papildytos dvigubais dinaminiai garsiakalbiais, kurie ne tik suteikia kokybišką garso perdavimą, bet ir garantuoja, kad mėgiama muzika skambės nepriekaištingai. Ką jau kalbėti apie tai, kad šios ausinės yra papildytos aktyvaus triukšmo slopinimo funkcija, kuri leidžia mėgiamu turiniu mėgautis be visiškai jokių trukdžių. Aktyvi triukšmo slopinimo funkcija efektyviai prisitaiko prie aplinkos, kurioje naudojate ausines ir leidžia sukurti natūralias ir tikrai įtraukiančias klausymosi patirtis. Be to, triukšmo slopinimo funkciją turi ir šių ausinių mikrofonas, tad, skambučiai, net esant smarkiam vėjui ar kalbant didelėje minioje, bus aiškūs ir sklandūs. Būtina paminėti ir tai, kad „Xiaomi Redmi Buds 4 Pro“ ausinės pasižymi ir ilgu baterijos veikimo laiku. Jos garantuoja net iki 9 valandų ištiso klausymo, vienu įkrovimu. Na, o žema jų kaina ir visos šios, aukščiau išvardintos ypatybės, tikrai vilioja naudotojus.

7. Apple AirPods 2

Dar vienas puikus „Apple“ gaminys šiame TOP sąraše – „Apple AirPods 2“. Ikoniškas, minimalistinis, baltas dizainas ir aukštos kokybės garsas bei klausymosi patirtys – štai ką suteikia „Apple AirPods 2“ belaidės ausinės. „Apple H1“ lustas, kurį naudoja šios ausinės, garantuoja, kad belaidis ryšys iš ausinių į jūsų įrenginį bus perduodamas greičiau ir stabiliau. Žinoma, tai turi įtakos ir aukštesnei garso kokybei. Be kitą ko, „Apple AirPods 2“ suteikia ir tikrai ilgą baterijos veikimo laiką. Jos leidžia muzikos klausyti 5 valandas, kalbėti – 3 valandas. Na, o greitas įkrovimas, kuris suteikiamas ausinių dėklo dėka, garantuos, kad mėgiamu turiniu galėsite džiaugtis praktiškai be jokių trukdžių. Tiesa, būtina pabrėžti, kad šios „Apple“ belaidės ausinės nėra aprūpintos triukšmo slopinimo funkcija ar adaptyviomis garso technologijomis. Tad, nors ir kainuoja tikrai nemažai, išskirtinai įtraukiančių ir susitelkti leidžiančių klausymosi patirčių jos, greičiausiai, nesuteiks. Tačiau, aukšta garso kokybė, patogus valdymas ir dizainas tikrai sužavės tuos, kurie nori paprastų, minimalistinių, belaidžių ausinių.

8. Razer Barracuda

Razer – vienas iš žymiausių ir, šiomis dienomis, populiariausių „gaming“ kompiuterinės įrangos bei priedų gamintojų. Šio prekės ženklo asortimente galima rasti ir tikrai dėmesio vertas belaides „gaming“ ausines. Puikus pavyzdys – „Razer Barracuda“ modelis. Tai lengvos, universalios, puikioms kompiuterinių žaidimų patirtims pritaikytos belaidės, ant ausų dedamos ausinės. Naudinga pabrėžti tai, kad jos gali būti naudojamos tiek žaidimams, tiek kasdieniam, asmeniniam naudojimui. Jos turi integruotus, dvigubus, triukšmą slopinančius mikrofonus, kurie efektyviai priims jūsų balsą ir jį perduos, kad pokalbiai ir skambučiai būtų kuo aiškesni ir kokybiškesni. Ką jau kalbėti apie aukštą, aiškią ir galingą garso kokybę, kurią suteikia „Razer Barracuda“. 3, 50 mm garsiakalbius turinčios belaidės „Razer“ ausinės suteikia išskirtinai gerus žemų, vidutinių, aukštų dažnių garsus ir garantuoja kur kas dinamiškesnes klausymosi patirtis. Be abejo, tuo pat metu, yra garantuojamos ir labiau įtraukiančios žaidimų patirtys. Net iki 40 valandų veikimo užtikrinanti šių ausinių baterija taip pat prisideda prie šių ausinių praktiškumo ir kokybės, o patogus ir minkštas dizainas garantuoja, kad žaidimams galėsite skirti tikrai ilgas valandas.

9. Marshall Monitor II A.N.C

Puikiu pasirinkimu gali tapti ir „Marshal Monitor II A.N.C“ belaidės ausinės. Pažangi, aktyvaus triukšmo slopinimo technologija pašalina pašalinius garus ir leidžia visiškai pasinerti į tai kas svarbiausia – muziką. Sukurtos tam, kad suteiktų visos dienos klausymosi patirtis, „Marshall Monitor II A.N.C“ belaidės, ant ausų dedamos ausinės suteikia net iki 30 valandų belaidžio klausymosi, kai įjungtas triukšmo slopinimas ir iki 45 valandų klausymosi, kai ši funkcija išjungta. Aktyvi triukšmo slopinimo technologija nuolat seka jūsų aplinką ir triukšmą slopina atsižvelgiant į jo intensyvumą. Tačiau, be išskirtinio triukšmo slopinimo ar stulbinančio veikimo laiko, šios „Marshall“ ausinės dar suteikia ir tikrai įspūdingą garso kokybę. Jį suteikia kruopščiai suderinti 40 mm garsiakalbiai. Na, o ergonomiškas, patogus dizainas, garantuoja, kad net ir pačios ilgiausios klausymosi patirtys nevargins ausų. Tiesa, kaip ir anksčiau aptartos „Marshall“ ausinės, šios taip pat yra sulankstomos, o tai itin patogu daug keliaujantiems.

10. Shokz Open Run

Šiame TOP sąraše negalime nepaminėti ir sportininkams labai svarbių, sportinių belaidžių ausinių. Puikiu pasirinkimu gali tapti „Shokz Open Run“ modelis. Tai atviras ausis paliekančios, bet puikias klausymo patirtis garantuojančios ausinės, kurios pasižymi lengvumu, patogumu, net intensyviai sportuojant. Būtina ir labai svarbu pabrėžti tai, kad šios aukščiausios klasės „Shokz“ ausinės yra unikalios tuo, jog jose yra naudojama 9 kartos kaulų laidumo technologija. Ši technologija yra papildyta dviem papildomais žemų dažnių stiprintuvais ir atviros ausies konstrukcija. Šios sportinės ausinės yra atsparios drėgmei ir vandeniui, tad, jų nepažeis nei prakaitas, nei netikėtai užklupęs lietus. Be to, jos pasižymi tikrai puikia garso kokybe. Garsas, kurį suteikia ausinės yra aiškus, galingas ir ir garsus, o tai itin svarbu tiems, kurie neįsivaizduoja savo aktyvių veiklų be kokybiškos muzikos. Naudinga paminėti ir tai, kad šios ausinės itin saugiai ir tvirtai užsideda ant galvos ir išlieka savo vietoje intensyviai sportuojant. Na, o ilgas baterijos veikimo laikas garantuoja, kad vienu įkrovimu galėsite mėgiamos muzikos klausytis net kelias treniruotes. Tai sportinės ausinės, kurios visiškai pakeis jūsų požiūrį į šio tipo ausines.

Štai 10 geriausių ir dėmesio tikrai vertų belaidžių ausinių, kurios ne tik atitiks skirtingus naudotojų poreikius, bet ir biudžeto galimybes. Tinkamai pasirinktos belaidės ausinės garantuos geriausias muzikos ir turinio klausymo patirtis, užtikrindamos patogų ir lengvą naudojimą. Jei kaip tik tokių ausinių ieškote – Varle.lt yra būtent ta vieta, kurioje tikrai rasite sau tinkamą modelį. Čia visada žemos kainos!

Komentuoti įrašą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *