Galingi stacionarūs kompiuteriai „Powered by Asus“ – tiems, kas ieško aukščiausios kokybės derinio

Taivaniečių kompanijos „Asus“ nešiojami kompiuteriai yra tarp perkamiausių Lietuvoje. „Asus“ prekės ženklo įrenginių populiarumą ko gero lemia puikus kainos ir kokybės santykis. Varle.lt surenkami stacionarūs kompiuteriai „Powered by Asus“ yra sertifikuoti ASUS gamintojo. Kuo jie skiriasi nuo kitų populiarių Lietuvoje surinktų stacionarių kompiuterių?

„Powered by Asus“ pavadinimas išduoda, jog esminiai stacionarių kompiuterių komponentai yra iš „Asus“ stovyklos. Pagrindinis „Powered by Asus“ kompiuterių privalumas – ne tik kokybiški komponentai, bet ir begalė patentuotų technologijų, pavyzdžiui:

  • Įtampos kontrolės funkcija, leidžianti taupyti energiją ir didinanti sistemos stabilumą.
  • Viršsrovio saugikliai, padidinantys komponentų atsparumą trumpiems sujungimams ir perkrovai.
  • Elektrostatinių iškrovų apsauga, užtikrinanti, kad jungiant prie kompiuterio išorinius komponentus nei jie, nei kompiuteris nebus pažeisti.
  • Aukštos kokybės kondensatoriai – labai svarbi detalė norint patvaraus kompiuterio. Labai dažnai būna, kad dėl jų prastos kokybės sugenda pagrindinė plokštė.

„Powered by Asus“ kompiuteriuose naudojamos „ASUS TUF GAMING“ technologijos.

„ASUS TUF“ pagrindinės plokštės technologijos

„TUF LANGuard“

Karinės klasės LAN apsauga

„TUF LANGuard“ – inovatyvus karinės klasės sprendimas, kuris apjungia pažangią signalo jungimo technologiją su aukščiausios klasės kondensatoriais siekiant padidinti pralaidumą ir tuo pačiu apsaugoti plokštę nuo elektrostatinių iškrovų.

TUF LANGuard

„Thermal Radar 2“

Pritaikytas ventiliatoriaus derinimas, visiškas sistemos aušinimas

„Z97 Thermal Radar 2” leidžia kontroliuoti tiek „ASUS“ vaizdo plokštės, tiek korpuso ventiliatorius. Keli jutikliai ant termistorinio laido leidžia stebėti vaizdo plokštės temperatūrą ir kitus svarbius komponentus realiuoju laiku, todėl jūs galite juos reguliuoti rankiniu būdu ar optimizuoti automatiškai vos vieno paspaudimo dėka.

„CeraM!X“ – radiatorius su keramine danga

Didesnis šilumą išsklaidantis paviršius revoliucinės keraminės dangos dėka

Inovatyvi keraminė danga puikiai pašalina šilumą iš sistemos. Dėl didesnio bendro paviršiaus ploto šilumą ji paskirsto kur kas efektyviau nei tradicinė antioksidacinė danga. Geresnis aušinimas užtikrina didesnį bendrą sistemos stabilumą.

„Thermal Radar Core“

Išsamus sistemos aušinimas, ventiliatorių valdymas

„ASUS TUF Thermal Radar Core“ leidžia pilnai valdyti sistemos aušinimą: greitai, lengvai ir saugiai. Valdikliai leidžia reguliuoti ventiliatorių greitį taip, kad temperatūrą galima būtų nustatyti vienu paspaudimu. O kadangi kalba apie vieno paspaudimo paprastumą, taip pat vertėtų pažymėti, kad atnaujinimų dėka „Thermal Radar Core“ niekada nepasensta, nes reikia tik paspauti mygtuką tam, kad būtų rasti atnaujinimai.

Dust Defenders

Pašalink dulkes, prailgink veikimo laiką

TUF dizainas apsaugo galines įvesties/išvesties jungtis, išplėtimo ir atminties lizdus nuo dulkių bei kitų nešvarumų patekimo ir tokiu būdu padeda kompiuteriui ilgiau palaikyti stabiliai optimalų veikimą.

„Thermal Armor“ su srauto vožtuvu

Oro srauto kontrolė aušinimo lankstumo užtikrinimui

Naujos kartos „Thermal Armor“ pasižymi išskirtiniu srauto vožtuvų dizainu.

TUF Detective 2

Ranka pasiekiama sistemos informacija

Nemokama „ASUS“ programėlė leidžia kontroliuoti sistemos informaciją ir pritaikyti nustatymus telefono ar planšetinio kompiuterio dėka. Programėlės dėka galėsi nustatyti ir diagnozuoti klaidas, pritaikyti sistemos veiksmus arba stebėti ir valdyti ventiliatoriaus nustatymus neįjungiant kompiuterio.

„TUF Ice“

Aušinimo valdovas

„ASUS TUF“ inžinierių komanda sukūrė visiškai naują mikrosistemą, kuri siūlo neįtikėtinai tikslų temperatūros stebėjimą ir ventiliatorių valdymą, todėl užtikrinamas idealus aušinimas nepriklausomai nuo to, ar keiti nustatymus rankiniu būdu ar automatinės optimizacijos dėka vienu paspaudimu per „Thermal Radar 2+“ ir „TUF Detective 2“.

Stacionarūs kompiuteriai „Powered by Asus“ siūlo dedikuotas vaizdo plokštes, ne vien „geležį“, bet ir gausybę patentuotų technologijų. Jų dėka šio tipo vaizdo plokštės dirba itin sparčiai. Nuo perkaitimo vaizdo plokštėse įdiegta aušinimo sistema: ventiliatoriai pučia dulkes į išorę, o pati aušinimo sistema optimizuota taip, kad aušinimo strypai būtų kuo arčiau grafinio procesoriaus ir taip dar labiau aušintų plokštę.

Kaip pagrindinėse, taip ir vaizdo plokštėse įdiegti tik aukščiausios kokybės kondensatoriai. Aistringi žaidėjai ar mėgstantys išbandyti kompiuterio galimybes, gali rinktis kompiuterį su Z390 ar X470 lustų rinkiniu, kuris leidžia spartinti patį procesorių.

Varle.lt kompiuterinės technikos specialistų teigimu, „Powered by Asus“ stacionarių kompiuterių serija siūlo plačiausias komplektacijų galimybes. Rinktis galima tikrai iš gausių variantų, pavyzdžiui, nuo „Ryzen 3“ iki sparčiojo „AMD Threadripper“ ar „Intel Core i5“ ir „Intel Core i9“.

Visi „Powered by Asus“ kompiuteriuose naudojami komponentai yra aukščiausios klasės gamintojų,  turinčių didžiulę patirtį komponentų gamyboje: „Patriot“, „Adata“, „Samsung“, „CoolerMaster“ produktai. Komponentai atrinkti ne tik dėl jų kokybės, bet ir dėl greito veikimo. Tiek procesoriai, tiek vaizdo plokštės atlaikė galybę spartumo testų.

Varlė.lt kompiuterinės technikos specialistų teigimu, „Powered By Asus“ stacionarūs kompiuteriai pasižymi išties optimaliu kainos ir kokybės santykiu.