Elektrinių dviračių TOP 5. Koks elektrinis dviratis geriausias 2024 metais?

Šiomis dienomis, elektriniai dviračiai tampa vis populiaresni ir populiaresni. Jie greiti, ekonomiški ir draugiški aplinkai, o be kitą ko, jais itin smagu važiuoti. Elektriniai dviračiai, iš tiesų, atrodo kaip standartiniai dviračiai, tačiau, turi integruotą elektrinį variklį ir baterijas, kurios padeda jiems važiuoti greičiau, našiau ir naudojant mažiau jėgų bei pastangų. Dėka didelio populiarumo ir pasisekimo, rinkoje galima pamatyti ir tikrai nemažą elektrinių dviračių pasirinkimą. Tačiau, išsirinkti sau tinkamą modelį, iš tokios didelės gausybės, gali būti tikrai nelengva. Dėl šios priežasties, renkantis naudinga ne tik atsižvelgti į elektrinių dviračių privalumus ir trūkumus, bet ir peržvelgti populiarius ir daug dėmesio sulaukiančius 2024 metų TOP elektrinius dviračius.

Elektrinių dviračių privalumai ir trūkumai

Elektriniai dviračiai – viena iš populiariausių dviračių transporto priemonių, šiomis dienomis. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori greitai ir patogiai įveikti atstumus, mėgsta laiką leisti gryname ore, lauke. Naudinga paminėti ir tai, kad elektriniai dviračiai pasižymi tam tikrais privalumais ir trūkumais, kuriuos naudinga žinoti ir aptarti.

Pirmiausia, pradėti reikėtų nuo privalumų, kurių yra tikrai ne vienas.

Draugiškumas aplinkai – pirmasis elektrinių dviračių privalumas. Tai viena iš priežasčių, dėl kurių žmonės renkasi būtent juos, vietoje automobilio ar viešojo transporto. Kadangi, elektriniai dviračiai naudoja elektrinius variklius, jie į aplinką neišskiria išmetamųjų, kenksmingų dujų ir tokiu būdu neteršia gamtos. Tai vienas iš švariausių ir žaliausių transporto pasirinkimų, šiomis dienomis.

Elektrinio dviračio minimas nereikalauja tiek daug jėgų ir pastangų. Dažnas nori prisidėti prie ekologijos, daugiau laiko praleisti gryname ore, tačiau, nesiryžta aukoti tiek daug pastangų ir jėgų dviračio minimui. Tokiu atveju, puikiu pasirinkimu gali tapti elektrinis dviratis, kuris leis darbą ar parduotuvę pasiekti ne tik greitai, bet ir lengvai. Galėsite nesukti galvos dėl prakaito ar nuovargio. Elektrinis dviratis, o tiksliau, jo elektrinis variklis palengvina pedalų minimą, todėl, net aukščiausios kalvos bus lengvai ir nesudėtingai įveikiamos. Tam tikri modeliai net leidžia iš viso neminti. Negana to, dėka elektrinio variklio, elektrinis dviratis geba išvystyti kur kas didesnį greitį. Teigiama, kad elektriniai dviračiai gali išvystyti maždaug 30 km/h greitį maksimaliai, o taip pat, priklausomai nuo modelio, gali nuvažiuoti daugiau nei 50 km, vienu įkrovimu. Na, o tai reiškia, kad atstumus įveiksite greitai ir lengvai.

Kompaktiškumas – dar vienas elektrinių dviračių privalumas. Didžioji dalis elektrinių dviračių modelių gali būti sulankstomi. Na, o tai leidžia juos kur kas lengviau ir patogiau naudoti. Sulankstytas elektrinis dviratis ne tik lengvai tilps į mašinos bagažinę, bet ir neužims daug vietos namuose. Dėl šios ypatybės, laikomasi nuomonės, kad elektriniai dviračiai yra miesto dviračių ateitis.

Elektriniai dviračiai veikia tyliai ir nereikalauja daug priežiūros. Nors dažnas galvoja, kad elektrinis dviračio variklis kels nemažai triukšmo, tokia nuomonė yra klaidinga. Iš tiesų, elektriniai dviračiai važiuoja tikrai tyliai, o dažnu atveju, išvis be jokio pašalinio triukšmo.

Apart jau išvardintų privalumų, galima paminėti ir tai, kad elektriniai dviračiai padeda nemažai sutaupyti. Nors patys ir nėra itin pigūs, jie sumažina poreikį naudotis automobiliu ar kitomis transporto priemonėmis. Na, o tai lemia ir mažesnes kuro sąnaudos ir nemažą pinigų sumą, kurią pavyks sutaupyti. Tai tikrai geras ir praktiškas pasirinkimas, net ir tiems, kurie nėra itin dideli dviračio minimo gerbėjai. Lengvas naudojimas, priežiūra ir puikus šių dviračių našumas lemia jų didelį pasisekimą.

Elektrinis dviratis

Nors ir turi nemažai privalumų, elektriniai dviračiai pasižymi ir tam tikrais trūkumais.

Ko gero akivaizdžiausias trūkumas – įkrovimas. Kitaip nei standartiniai dviračiai, elektriniai leidžia važiuoti tik ribotą atstumą. Priklausomai nuo modelio, pravažiavus tam tikrą atstumą, dviračio baterija išsikrauna, ją reikia įkrauti iš naujo. Tad, išsileidus į ilgas keliones būtina pasirūpinti ir įsitikinti, kad jose turėsite prieigą prie elektros šaltinio. Dėl šios priežasties, itin ilgoms kelionėms nerekomenduojama rinktis elektrinio dviračio. Tiesa, pasirinkus didesnę bateriją turintį elektrinį dviratį, galėsite pravažiuoti didesnį atstumą. Tačiau, minusu turėtų būti laikomas ne tik pats įkrovimo faktas, bet ir įkrovimo trukmė. Dažnu atveju, elektrinio dviračio įkrovimas reikalauja tikrai nemažai laiko. Tad, skubantiems, lekiantiems ir spontaniškas keliones mėgstantiems, toks dviratis gali būti ne pats geriausias pasirinkimas.

Negana to, elektriniai dviračiai dar yra ir gana sunkūs. Neretai jie gali sverti daugiau nei 20 ar net 30 kg. Prie svorio efektyviai prisideda variklis, baterija. Iš esmės, svoris neturi itin didelės įtakos iki kol neišsikrauna dviračio baterija ir jo nereikia minti patiems. Tokiais atvejais, dažnas net gali pasigailėti savo pirkinio.

Galiausiai, minusu daugelis laiko ir tai, kad elektriniai dviračiai mažai prisideda prie fizinio aktyvumo. Kadangi, jų, dažnu atveju, nereikia minti, o ir pats minimas būna kur kas lengvesnis, pasivažinėjimai turi mažai naudos fizinei sveikatai. Tačiau, nepaisant esančių trūkumų, elektrinis dviratis tikrai yra geras ir praktiškas pasirinkimas visiems tiems, kurie myli gamtą ir nori ją tausoti, mėgsta taupyti laiką ir pinigus ir tiesiog siekia daugiau laiko praleisti gryname ore!

Elektrinis dviratis

2024 metų geriausių elektrinių dviračių TOP 5

1.  HIMO Z20 MAX

TOP elektrinių dviračių sąrašo viršuje galima rasti puikų HIMO prekinio ženklo gaminį. Tai Z20 MAX modelis, kuris yra ne tik sulankstomas, bet ir pasižymi dinamišku veikimu. Lengvai transportuojamas, universalus ir stilingas – šis elektrinis dviratis pasižymi kompaktišku dizainu, yra itin lengvai sulankstomas ir sandėliuojamas. Tuo pat metu, jis yra ir itin lengvas, o jo patvarus rėmas pasižymi elegantiška išvaizda. Modelis leidžia nuimti bateriją, kuri ir taip pasižymi gana nepastebimu dizainu. Galingas elektrinio dviračio variklis leidžia važiuoti iki 25 km/h greičiu. Tuo tarpu, talpi baterija suteikia galimybę įveikti daugiau nei 80 km atstumus, vienu įkrovimu. Aukšta kokybe pasižymi ir šio elektrinio dviračio padangos, kurias sunku pažeisti, o paslėpta ratų pompa garantuoja patogią dviračio priežiūrą, net ir pačiais netikėčiausiais momentais. Be abejonės, kaip ir kiti HIMO elektriniai dviračiai, šis modelis yra aprūpintas kokybiškais stabdžiais. Na, o savybė, kuri jį išskiria iš kitų yra atsparumas drėgmei, kurio įvertinimas atitinka IPX 7 standartą. Tai reiškia, kad su šiuo elektriniu dviračiu saugiai važiuoti galėsite net lauke pliaupiant lietui. 6 greičių transmisija leis lengvai pritaikyti dviratį prie įvairiausių važiavimo sąlygų, o LCD ekranas padės efektyviai stebėti ne tik baterijos būseną, bet ir važiavimo greitį ar nuvažiuotą atstumą.

2.  HIMO Z16

Kompaktiškas, sulankstomas HIMO Z16 taps puikiu pasirinkimu tiems, kurie nori itin patogaus, lengvai transportuojamo ir efektyvų važiavimą garantuojančio elektrinio dviračio. Tai dar vienas puikus HIMO prekės ženklo gaminys, aprūpintas 36V ir 10,5 Ah įkraunama baterija, kuri leidžia nuvažiuoti net iki 80 km, vienu įkrovimu. Šis elektrinis, sportinis dviratis yra vienas iš kompaktiškiausių rinkoje. HIMO Z16 yra aprūpintas 250W varikliu, kuris leidžia naudotojui pasiekti net iki 25 km/h greitį. Šis modelis naudoja bešepetėlinį variklį, kuris ne tik veikia tyliai ir leidžia išvystyti didelį greitį, bet ir pasižymi patvarumu, ilgaamžiškumu. Būtina paminėti ir tai, kad šis dviratis yra itin efektyviai ir kompaktiškai sulankstomas. Susilenkia ne tik jo rėmas, bet ir vairas, pedalai, tad, jis nesunkiai tilps į mašinos bagažinę bei neužims daug vietos namuose ar biure. Didžiulis šio modelio privalumas – nuimama baterija. Tai reiškia, kad ją ne tik galėsite apsaugoti nuo vagysčių, bet ir patogiai įkrauti, kad ir kur bebūtumėte. 3 važiavimo režimai leidžia leidžia pasirinkti skirtingus minimo būdus: važiuoti be variklio pagalbos arba visiškai nenaudojant savo fizinių jėgų. Nors HIMO Z16 yra tikrai mažas ir lengvas, jo nuvertinti nereikėtų. Šis dviratis yra labai patogus ir saugus, o šiuos aspektus užtikrina spyruoklinis amortizatorius, patalpintas po dviračio balneliu bei mechaniniai diskiniai stabdžiai. Pastarieji yra sumontuoti tiek priekyje, tiek gale ir garantuoja puikų stabdymą, įvairiomis oro sąlygomis. Galiausiai, važiavimo duomenis, baterijos būseną galėsite stebėti puikiame ir praktiškame LCD ekrane, kuris yra ant dviračio vairo.

3.  Esperia Nantes E268

Esperia – italų gamintojas, garsėjantis savo puikios kokybės dviračiais ir plačiu jų pasirinkimu. Naudinga paminėti tai, kad Esperia suteikia ne mažą ne tik standartinių, bet ir elektrinių dviračių pasirinkimą. Na, o pastarieji yra puikiai vertinami dėl puikios savo kainos, aukštos kokybės ir efektyvaus veikimo. Puikus to pavyzdys – Esperia Nantes E268 modelis. Tai puikus elektrinis dviratis, kuris iš pirmo žvilgsnio atrodo kaip standartinis dviratis, tačiau, yra papildytas 36V/250W galios varikliu. Šis dviratis turi aliumininį rėmą, kuris garantuoja jo lengvumą, o talpi, Litio 36 V ir 10,4 Ah baterija užtikrina ilgą veikimą. Esperia Nantes E628 elektrinis dviratis gali išvystyti greitį iki 25 km/h. Tad, atstumus įveiksite tikrai greitai ir patogiai. Nors ir nėra sulankstomas, šis dviratis yra tikrai patogus naudoti, turi 6 bėgių transmisija, kuri leidžia lengvai prisitaikyti prie skirtingų važiavimo sąlygų. Modelis dar yra aprūpintas ir LED lemputėmis, kurios suteikia papildomo saugumo važiuojant ir yra būtinos tamsiu paros metu. Taip pat, naudinga paminėti ir tai, kad šis modelis yra papildytas LCD ekranu ant vairo ir specialiu režimu, suteikiančiu papildomos galios, kai dviratį tenka varytis pėsčiomis.

4.  Esperia Xenon E960

Elektrinis Esperia Xenon E960 kalnų dviratis taps puikiu pasirinkimu tiems, kurie mėgsta itin aktyvų laisvalaikį. Šis dviratis pasižymi išskirtiniu rėmo dizainu, yra pagamintas iš rūdims atsparaus aliuminio. Na, o tai garantuoja nedidelį jo svorį bei patvarumą. Galingas 36V/250W variklis leidžia išvystyti greitį iki 25 km/h. Tai itin praktiškas pasirinkimas tiems, kurie nori atstumus įveikti tikrai greitai bei patogiai. Taip pat, naudinga pabrėžti, kad talpi 12,8 Ah baterija vienu įkrovimu leidžia nuvažiuoti iki 90 km. Negana to, ji gali būti lengvai nuimama nuo rėmo ir suteikia galimybę ją įkrauti atskirai, pavyzdžiui, namuose. Be kitą ko, patogumą ir saugumą garantuoja ir Esperia Xenon E960 modelio mechaniniai, diskiniai stabdžiai, priekinis amortizatorius. Tad, važiuodami net ir nelygiu keliu nepatirsite diskomforto. Prie skirtingų važiavimo ypatumų prisitaikyti leidžia 6 bėgių transmisija, o papildomos ypatybės, tokios kaip LCD ekranas ant vairo, pagalbinė dviračio varymo funkcija suteikia dar daugiau praktiškumo.

5.  Esperia LIONE E250

Galiausiai, dėmesio tikria vertas yra ir Esperia LIONE E250 elektrinis dviratis. Tai elektrinis dviratis, kuris leis itin greitai ir patogiai įveikti atstumus nuo taško A iki taško B ir puikiai tinka ne tik laisvalaikio pasivažinėjimams, bet ir kasdienėms kelionėms į darbą. Šis dviratis, kaip ir dauguma kitų Esperia gamintojo elektrinių dviračių yra papildytas 250W varikliu, kuris suteikia pakankamai galios, greitam ir patogiam važiavimui. Važiuodami šiuo elektriniu dviračiu galėsite išvystyti maksimalų 25 km/h greitį, o dėka 13 Ah ličio-jonų baterijos, vienu įkrovimu pavyks įveikti iki 80 km. Aliuminis LIONE E250 rėmas suteikia dviračiui lengvumo ir patogumo, tad, jį valdyti bus tikrai patogu. Taip pat, ši medžiaga yra atspari korozijai, tad, užtikrina ilgaamžiškumą bei patvarumą. Na, o LED ekranas, randamas ant vairo, leis stebėti akumuliatoriaus būseną ar greitį. Tiesa, būtina pabrėžti ir tai, kad dideli, 28” ratai, kuriais yra aprūpintas šis Esperia modelis, suteikia dviračiui daugiau stabilumo. Tuo tarpu, V tipo stabdžiai priekyje ir mechaniniai diskiniai stabdžiai dviračio gale užtikrina greitą stabdymo laiką ir yra itin patikimi įvairiomis oro sąlygomis. Kaip ir dauguma kitų Esperia elektrinių dviračių, šis modelis yra papildytas 6 bėgių transmisija – patogiam važiavimui. 

Kuris iš šių dviračių šiais metais geriausias – atsakyti nelengva. Visi šie, TOP sąraše išvardinti  elektriniai dviračiai pasižymi itin aukšta kokybe, našiu ir efektyviu veikimu, todėl, tikrai yra verti dėmesio ir investicijų. Varlėje rasite tikrai platų ir įvairų jų pasirinkimą, o iškilus klausimams, į juos padės atsakyti profesionalūs Varle.lt specialistai!

https://www.varle.lt/static/uploads/banners/top_elektriniai_dviraciai_kategorija.png

Komentuoti įrašą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *