Drag & Drop Search – patogiai paieškai

Internetas kaip ir yra informacijos keitimasis tinklu. Žinau, visiems tai netikėta. Todėl labai svarbu turėti gerą paieškos mechanizmą. Aš vis dar neatsistebiu, kaip mes gyvendavome tais laikais prieš Google. Kita vertus, toks ten ir gyvenimas su 32 kB/s būdavo. Šiaip ar taip dabar turime Google, o visiškai išpuikę Chrome vartotojai naudojasi visais jo privalumais paieškoje. Tačiau dabar gavome šį tą, dėl ko nereikia net įvesti paieškos žodžio į adreso laukelį.

Drag & Drop Search veikia, realiai, pagal pavadinimą. Tekste pažymi kelis žodžius ir pradedi juos tempti pele. Tada aplink ekraną išsirikiuoja stačiakampiai – į kurį nutempsi, tame puslapyje ar variklyje ir atliksi paiešką. Yra Google, Wikipedia, Gamespot, delicious… Aišku, man patogiau būtų vietoje, tarkim, Bindu ar MySpace čia turėti TvTropes ar 1d4chan, kita vertus, tai galima nusistatyti pačiam (nors gali būti kiek sudėtinga).

Dabartinėje versijoje, atrodo, naudojami 1.0.3 versijos nustatymais, nes 2.6 pasitaikė daug klaidų ir ją reikia taisyti.