Būsimoji Huawei telefonų sąsaja Emotion UI

IFA parodoje Berlyne kompanija Huawei pristatė ne tik naujausią telefonų gamą, bet ir būsimą vartotojo sąsają.

Pavadinta Emotion UI, sąsaja kuriama ir tobulinama jau daugelį mėnesių, atsižvelgiant į vartotojų pastabas ir pasiūlymus. Įdomiausia Emotion UI savybė – savitos įvairiausių stilių temos – nuo minimalistinių verslo aplinkų iki ryškiaspalvių ar tarsi sukurtų ranka. Huawei kol kas turi parengusi keletą temų, tarp jų yra ir originali Google Android sąsaja, tad pripratusiems nereikės nieko keisti. Kompanija žada surengti didelį temų kūrimo konkursą ir tikisi sulaukti gausybės variantų. Galbūt pasikartos Winamp išvaizdų kūrimo ir populiarumo fenomenas?

Kita išskirtinė Emotion UI savybė – didelis valdiklis Me, apimantis įvairias funkcijas. Viename laukelyje galima matyti oro prognozes, socialinių tinklų atnaujinimus, laikrodį, nuotraukas, muzikos leistuvą ir kitą informaciją. Valdiklio laukelius galima keisti ar netgi pašalinti, tad kiekvienas galės tokį pagrindinį informacijos langą susidėlioti savaip.

Sukurtas ir patogus greitas aplinkų nustatymo ir keitimo valdiklis: nustatytus skirtingus telefono režimus galima pasirinkti pasukus atsirandantį meniu. Naujiems išmaniųjų telefonų vartotojams bus pateikta efektyvi pagalba: pradinis išsamus naudojimo gidas bei bet kada pasiekiama žinių ir patarimų bazė.

Kol kas tikslios Emotion UI pasirodymo datos Huawei nepateikė. Artimiausia bandomoji versija turėtų pasirodyti jau rugsėjį, o finalinė – iki metų pabaigos. Ši sąsaja veiks ne visuose Huawei telefonuose, o bus skirta pažangesniems modeliams, tokiems kaip Ascend P1 ar D1.