Brick Force – Plytų karas

Galima ginčytis kiek nori, bet Minecraft įkvėpė daug kūrėjų. Bet kam tai daryti? Juk nustojome FPS vadinti „Doom klonais“ ar Total Overdose: a Gunslinger‘s Tale in Mexico pravardžiuoti „GTA klonu“. Jei kažkas sugalvoja naują žaidimų formatą – mes tik laimime. Na, išskyrus visokius „-ville“ Facebook žaidimus, bet tam gal jau išsiugdėme imunitetą?

Brick Force yra naujas ir pakankamai ambicingas nemokamas žaidimas. Jo pasaulis, kaip galima įtarti, yra sudarytas iš Minecraft stiliaus blokelių. Grafiškai jis nepriartėja prie, tarkim, Blacklight: Retribution ar net Battlefield Play 4 Free. Tačiau tai jam suteikia netikėtos stiprybės: žaidėjai čia gali labai lengvai kurti lygius. Aš jau šaudžiausi Kempiniuko Plačiakelnio rajone ir rusiškame oro uoste. Kita vertus, jei statybos nėra tavo sritis, gali tiesiog šaudyti (kautynės ir statybos yra du atskiri režimai).

Žaidėjai yra pakankamai trapūs, atsigavimas – spartus, tad žaidimo ritmas yra greitas. Kaupiame patirties taškus, už kuriuos yra atrakinami ginklai ir įvairūs įrankiai. Įdomu tai, kad ginklus čia nusiperki visam laikui, tačiau tada turi leisti taškus jiems taisyti. Bet lėšų kaupimas nebus sudėtingas nei vienam patyrusiam šauliui. Keista, bet rūbų ir ginklų pasirinkimas rimtumu yra artimesnis BF:P4F negu BF: Heroes. Ir, palyginus su aplinkomis, jų modeliai yra labai detalūs.

Brick Force galima žaisti naršyklėje arba parsisiuntus klientą.

Tad ei, nemokamas, pirmyn šaudyt plytų.