„BEKO BCNA306E4SN“ šaldytuvo apžvalga [VIDEO]

BEKO BCNA306E4SN apzvalga

Šaldytuvo pasirinkimas nėra tokia lengva užduotis, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Labai nedaug žmonių iš tiesų domisi buitine technika ir šioje srityje atsirandančiomis naujovėmis. Todėl apžvelgiant „BEKO BCNA306E4SN“ Varlė.lt specialistai papasakojo, į kokias pažangias ir išmanias technologijas šiandien iš tiesų verta atkreipti dėmesį renkantis gerą šaldytuvą.

Įkvėpta gamtos „BEKO HarvestFresh“ technologija

Jokia naujiena, kad geriausi ir pažangiausi sprendimai labai dažnai yra įkvėpti ne ko kito, o gamtos. Pavyzdžiui, visi tie itin greiti šiuolaikiški traukiniai, kurių aptaki konstrukcija primena paukščių snapus. Arba prisiminkime profesionalią plaukimo aprangą, kuri sukurta taip, tarsi imituotų ryklio odą. Taip pat ir „BEKO“ turi savo gamtos įkvėptą šaldytuvuose naudojamą „HarvestFresh“ technologiją. Vaisiai ir daržovės pradeda prarasti vitaminus vos tik juos nuskynus, o tai reiškia, kad jie jau būna praradę daug gerų maistinių medžiagų, kai patenka ant mūsų stalo. Siekiant sulėtinti šį procesą „BEKO“ sukūrė inovatyvią „HarvestFresh“ technologiją. Ši technologija naudoja net tris aktyvias šviesos spalvas: žalią, mėlyną ir raudoną. Toks derinys imituoja natūralų 24 valandų paros ciklą tokiu būdu tarsi atkuria natūralią vaisių ir daržovių augimo aplinką specialiame šaldytuvo stalčiuje. Nepriklausomose „Intertek“ laboratorijose atlikti tyrimai patvirtino, kad „BEKO HarvestFresh“ technologija reikšmingai prailgina vitaminų išlaikymą vaisiuose ir daržovėse, o ypač ilgai išlaikomas A ir C vitaminų lygis.

Dar reikėtų paminėti tai, kad tame pačiame skyriuje yra įdiegta dar viena svarbi technologija. Ko gero dauguma žino, kad didžioji dalis šaldytuvų turi specialų stalčių vaisiams ir daržovėms, dažnai žymimą „Fresh“ užrašu. „BEKO“ turi savo šio tipo sprendimą, kuris čia vadinasi „EverFresh+“. Į šį stalčių oras patenka pro specialų skylėtą dangtį, todėl temperatūra bei drėgmė yra tolygiai paskirstomi. „EverFresh+“ stalčiuje vaisiai ir daržovės išlieka švieži net iki 30 dienų.

Padedanti taupyti laiką „BEKO Neo Frost“ technologija

Kita labai įdomi ir naudinga „BEKO“ technologija, pasak Varlė.lt specialistų, yra „NeoFrost“ sistema, kuri yra patobulinta „NoFrost“, sutinkamos praktiškai visuose naujuose šaldytuvuose, versija. Kuo skiriasi „NeoFrost“ nuo „NoFrost“ ir kur slypi tie patobulinimai? Pagrindinė „NoFrost“ funkcija yra užtikrinti oro cirkuliaciją šaldytuvo ir šaldiklio skyriuose. Šiam tikslui naudojamas ventiliatorius, kuris džiovina orą ir taip neleidžia susidaryti drėgmei ir šalčiui, todėl šaldytuvo nereikia atitirpinti. Deja, atsikratydami drėgmės šaldytuve, jos taip pat netenka ir maisto produktai, todėl jie greitai tampa neskanūs. Jei kada nors valgėte kumpį išsausėjusiais kraštais arba guminį sūrį, žinote, kas šiuo atveju turima omenyje. Dėl to kaltas drėgmės trūkumas šaldytuvo skyriuje. Todėl šiai problemai išspręsti „BEKO“ sugalvojo savo „NeoFrost“ sistemą. „NeoFrost“ – tai naujos kartos sistema be šerkšno („No Frost“), kurią sudaro du atskiri oro srautai. Tai reiškia, kad šaldytuvo skyrius turi savo oro srautą, šaldiklio skyrius – savo. Todėl oro cirkuliacija vyksta mažesnėje erdvėje, o tai lemia tolygesnį temperatūros pasiskirstymą. Papildomas „NeoFrost“ sistemos privalumas yra tas, kad maisto, esančio šaldytuvo ir šaldiklio skyriuose, kvapai nesimaišo.

Be to, reikėtų paminėti ir tai, kad dviejų ventiliatorių dėka, „BEKO“ šaldytuvai su „NeoFrost“ sistema užtikrina dvigubai greitesnį maisto produktų ir gėrimų atšaldymą. Šį efektą sustiprina metalinė sienelė, kuri geriau vėsina, yra minimalistinio, gražaus stiliaus ir lengvai valoma.

Taip, Varlė.lt specialistų nuomone, atrodo įdomiausios šio „BEKO“ šaldytuvo savybės. Tiesiog neatrodo labai įdomu aptarti akivaizdžius dalykus, kad tai šaldytuvas su šaldikliu arba kalbėti apie tai, kad duryse yra laikiklis buteliams ar kiaušinių dėklas. Tai būdinga praktiškai visiems šaldytuvams, o techninius parametrus galite rasti šio produkto aprašyme, tačiau kalbant apie svarbiausius – verta paminėti, kad šaldiklio naudingasis tūris čia yra 69 l, šaldytuvo – 215 l, o paros užšaldymo pajėgumas siekia 3.5 kg.

Apibendrinimas

Reikia pripažinti, kad labai dažnai skambūs buitinės technikos technologijų pavadinimai atrodo kaip tiesiog eiliniai marketingo triukai ir taip iš tikro mažai verti dėmesio, tačiau išbandžius „BEKO“ šaldytuvą, galima teigti, kad tokių technologijų kaip „HarvestFresh“ efektas yra akivaizdus bei jaučiamas. Taip pat maloniai nustebino ir „NeoFrost“ sistema, kurios dėka šaldytuvas tikrai atšaldo daug greičiau, jame laikomas maistas yra skanesnis, o kvapai nesimaišo. Visai tai tik įrodo, kad šaldytuvų rinkoje tikrai nemažai vietos inovacijoms ir kas ten žino ar jos čia net ne didesnės nei tos, kurios randame išmaniuose telefonuose, todėl jei šiuo metu ieškote naujo šaldytuvo, būtinai atkreipkite dėmesį į „BEKO“ ir šios apžvalgos herojų – „BCNA306E4SN“ modelį.

Komentuoti įrašą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *