Baro kėdės

Daug gyvenimo aspektų pasikeitė. Šiandien daugiau dirbame, turime mažiau laisvo laiko, greičiau valgome. Dėl šitos priežasties vis dažniau keičiasi ir įvairių patalpų įrengimas viduje. Pavyzdžiui, virtuvėje: tradicinį stalą su kėdėmis keičia pritaikytos prie vidaus baro kėdės.

Baro kėdės būna įvairių stilių, formų ir dydžių. Rasti tinkamo aukščio ir stiliaus baro baldus Jūsų baro staliukui ar bufetui padės šis pirkimo gidas.

Baro kėdžių dydis. Svarbiausias dalykas renkantis baro kėdes – tai jų dydis. Galite rasti idealios apdailos ir medžiagos baro kėdes, tačiau jei jos bus per žemos ar pernelyg aukštos – tas stilius neturės reikšmės.

Aukštis. Pirmasis dalykas, kurį reikėtų aptarti – tai skirtumas tarp baro ir bufeto kėdžių. Baro kėdės vidutiniškai yra 30 colių (sėdynės) aukščio, o bufeto kėdės turi 26 colių sėdynės aukštį. Šios dvi kėdžių rūšys dažnai painiojamos; sėdynių aukštis yra vienas pagrindinių tarp jų skirtumų. Baro kėdžių aukštis gali būti didesnis ar mažesnis nei nurodomas vidutinis; pasitaiko ypač aukštų baro kėdžių, kurių sėdynės aukštis vidutiniškai siekia 34 colius.

Atstumas. Lygiai taip pat kaip siekiate užtikrinti patogumą rinkdamiesi atitinkamą atstumą tarp kėdžių valgomajame kambaryje, taip pat turėtumėte atsižvelgti į šį aspektą baro ir bufeto kėdžių atvejais. Barų savininkai stengiasi išvengti sugrūsti per daug kėdžių vienoje vietoje; egzituoja tam tikras pramoninis standartas: palikti 26 – 30 colių tarpus tarp kiekvienos baro kėdės centro. Toks atstumas užtikrina pakankamai erdvės Jūsų šeimai ir svečiams ir leidžia lengvai bei patogiai valgyti ir bendrauti.

Kėdžių medžiaga. Medžiagos, iš kurių pagamintos Jūsų baro ar bufeto kėdės turi tiesioginę įtaką šių baldų kokybei ir kainai.

Mediena. Medinės baro ir bufeto kėdės yra patvarios ir puikiai atrodo senuose pasaulio baruose. Kaip jos atrodys Jūsų namuose, priklauso nuo Jūsų pasirinktos dekoro, stiliaus ir medienos apdailos. Oda ir mediena gerai tiks tamsesniam mediniam dekorui, o šviesenė mediena – saulėtame pusryčių kampelyje. Apsvarstykie barų kėdėms skirtų specialiųjų pagalvėlių įsigijimą.

Metalas. Metalinės baro ir bufeto kėdės gerai atrodo kone kiekvieno dekoro kambaryje; įprastai jos būna minkštos arba turi sėdynes pagamintas iš medienos arba plastiko. Yra didelis pasukamų metalinių baro kėdžių pasirinkimas. Kitas metalinių baro kėdžių privalumas yra tas, kad jos yra labiau reguliuojamos nei kitos. Hidraulinis pakėlimo mechanizmas leidžia reguliuti sėdynės aukštį.

Apmušalas. Tikėtina, norėsite, kad apmušalas atitiktų tam tikrus reikalavimus, tačiau svarbiausi dalykai, į kuriuos reikėtų atreipti dėmesį:

  • Apmušalas turėtų padengti visą paviršių ir toliau tęstis žemyn aplink kėdę;
  • Apmušalas turėtų būti lengvai pasiduodantis valymui. Oda, mikropluoštas ir poliesteris yra daugiau atsparūs dėmėms nei kiti audiniai ir medžiagos. Vinilas taip pat yra geras pasirinkimas.

Komentuoti įrašą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *