Balta varna išmaniųjų telefonų pasaulyje „Elari CardPhone“

„Elari“ telefonas

Koks turėtų būti šių dienų mygtukinis telefonas? Tikrai ne toks, kokia buvo legendinė „Nokia 3310“ ir panašūs modeliai. Stereotipai apie sunkius, griozdiškus ir dizaino prasme nepatrauklius telefonus-plytas – praeities dalykai. Kokiu dar įrenginiu šiuolaikinis naudotojas gali norėti papildyti savo ir taip gausų mobiliųjų prietaisų arsenalą? Ko gero daugelis sutiktų, kad daiktas, galintis atlikti antrosios, papildomos ryšio priemonės funkciją, praverstų įvairiose situacijose. Toks, kuris būtų šiuolaikiškas, paprastas, patrauklaus dizaino ir atitinkantis tendencijas bei išpuikusį šiuolaikinio naudotojo skonį. Būtent toks yra „Elari“ prekės ženklo kreditinės kortelės dydžio anti-išmanusis telefonas „Elari CadPhone“.

Varle.lt mobiliųjų įrenginių specialistų teigimu, vos 5,5 mm storio miniatiūrinis telefonas apverčia aukštyn kojomis įsivaizdavimą apie tipinį mygtukinį mobilųjį telefoną. „Elari CardPhone“ labai kompaktiškas įrenginys, kuris pravers labai įvairiose situacijoje, kai reikia antrojo telefono. Ne paslaptis, jog tokių situacijų šiuolaikinio žmogaus gyvenime būna apstu, pavyzdžiui: išmanaus telefono baterija išsikrovė pačiu netinkamiausiu metu, išmanusis sugedo, reikalingas antras telefonas verslo susitikimų ar aktyvaus poilsio metu.

„Elari“ anti išmanusis telefonas

Žinoma, galima įsigyti įprastą mygtukinį telefoną, tačiau šie pasenę, o grėmezdiškesni įrenginiai jau nebentenkina naudotojų, ieškančių šimtaprocentinio patogumo. Kokie yra „CardPhone“ kaip mobilaus ryšio priemonės privalumai? Visų pirma, tai yra savarankiškas mobilusis įrenginys su microSIM lizdu, todėl „CardPhone“ galima naudoti tiek skambinimui, tiek SMS žinučių skaitymui. Dėl šitos priežasties šis telefonas yra puikus variantas tiems, kurie naudojasi dviem telefono numeriais (asmeniniu ir darbo) o taip pat pravers kelionių metu, kai norėsite įsigyti vietinio operatoriaus SIM kortelę.

Neilgų SMS žinučių skaitymas nesukelia problemų. Ekrane paprastai telpa pusantros eilutės teksto, o ilgesnių tekstinių žinučių apsikeitimui rekomenduojama naudoti vis dėlto išmanųjį telefoną. Nors vargu, kad kas nors pats norėtų kurti eiles su „Elari CardPhone“. Nors telefonas ir pasižymi T9 palaikymu (įvedimo metu reikia paspausti #), tačiau labai greitai pavargstama spaudinėti mygtukus, kurie nėra išsidėstę įprasta QWERTY tvarka.

Virš klaviatūros bloko yra 1,1‘‘ įstrižainės ekranas, padengtas apsauginiu plastiku. Ekranas yra monochrominis ir pasižymi nedideliu taškų tankiu. Dėl nedidelio dydžio jis nerekomenduojamas regos sutrikimų turintiems žmonėms.

Šio unikalaus telefono išskirtinumas yra tas, kad Bluetooth dėka jis sinchronizuojasi absoliučiai su bet kokiu išmaniuoju. Dėl šios priežasties „CardPhone“ yra kur kas daugiau nei tiesiog antrasis telefonas. Sinchruonizuojantis „CardPhone“ leidžia bet kokią akimirką paskambinti, pažiūrėti skambučių istoriją ir net paklausyti mėgstamos muzikos kol išmanusis telefonas guli rankinėje arba yra įkraunamas.

„Elari“ mobiliųjų telefonų spalviniai variantai

Su savo pagrindine užduotimi – skambučiais „Elari CardPhone“ susitvarko neblogai. Kalbos perdavimo kokybė per garsiakalbį – gera. Įeinančių skambučių garsumas pakankamas tam, kad galima būtų juos išgirsti per visą kambarį. Pokalbių metu rekomenduojama šiek tiek sumažinti garsą, nes kitaip kitoje ryšio pusėje esantis naudotojas galės girdėti savo kalbą. Mikrofono kokybei pretenzijų nėra. Įrenginyje realizuota vibracijos funkcija, tačiau labai pasikliauti ja nereikėtų, nes yra silpna.

Akivaizdu, kad nešioti su savimi „CardPhone“ galima labai įvairiais būdais: rankinėje, kišenėje ir net piniginėje. Miniatiūriniai įrenginio matmenys lemia, kad šis įrenginys yra neįtikėtinai kompaktiškas ir portabilus. „CardPhone“ nereikalauja kasdienio įkrovimo, o akumuliatoriaus galingumo pilnai užtenka trims ir daugiau veikimo valandoms pokalbių ir kelios dienoms budėjimo režime.

„CardPhone“ komplektaciją sudaro: microUSB laidas, įkrovimo dokas, instrukcija.

Šaltinis: elari.net

Komentuoti įrašą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *