Atviras Crysis 3 beta testas – sausio 29 d.

EA ir Crytek paskelbė, kad didžiosios studijos šaudyklės daugelio žaidėjų režimo beta testas prasidės sausio 29 d ir vyks dvi savaites.

Testo metu bus galima išbandyti du komandinės kovos režimus ir pakovoti dviejuose žemėlapiuose. Crash Site režimu reikės apginti tam tikras vietas ir gauti taškus už jų išsaugojimą bei priešų nukovimą. Naujame Hunter režime du žaidėjai stos į kovą net prieš 14 žaidėjų (konsolėse du prieš dešimt). Žaidėjai medžiotojai bus ginkluoti tik naujuoju lanku, bet turės didesnės galios nanokostiumus. Pasinaudoję nematomumu ir kitomis galimybėmis šie žaidėjai turės persekioti kitų valdomus įprastus CELL organizacijos karius. Šiems savo ruožtu reikės dirbti kartu siekiant išgyventi ir surasti pavojinguosius priešus. Ir tai dar ne viskas – intrigos suteiks tai, kad kiekvienas nužudytas CELL karys atgimsta kaip medžiotojas ir prisijungia prie kitų nematomų galingų karių.

Crysis 3 daugelio žaidėjų beta versijoje bus galima išbandyti Airport ir Museum žemėlapius, kurie abu pademonstruos naują džiunglėmis apaugusį Niujorko miestą, uždengtą gaubtu. Norint prisijungti prie beta versijos reikia registruotis žaidimo svetainėje.

Crysis 3 žaidimas pasirodys kompiuteriams, X360 ir PS3 konsolėms vasario 22 d.