Atslenka išmanieji telefonai su sulankstomais ekranais. Revoliucija ekranų pasaulyje?

Samsung kompanijos atstovas paskutiniame interviu pripažino, kad sulankstomi ekranai išmaniuosiuose telefonuose bus naudojami jau 2016 metais.

Ar kažkada populiarūs atverčiami telefonai, tik su žymiai modernesne forma vėl užkariaus rinką dideliu mastu? Tai visai galimas dalykas. Vienas Samsung Display vadovų teigia, kad jau kitais metais prekyboje turėtų atsirasti išmaniųjų telefonų, kuriuos galima bus perpus sulenkti.

Toks sprendimas leistų projektuoti įrenginius su dideliais ekranais, kurie lengvai tilptų kiekvienoje kišenėje. Tačiau nereikėtų pamiršti apie kelias technologines kliūtis esančias našaus atverčiamo telefono sukūrimo kelyje. Visų pirma, gamintojui reikėtų didžiąją dalį elementų patalpinti viršutinėje arba apatinėje korpuso dalyje. Be to neaišku, ar tokioje konstrukcijoje pavyktų pritaikyti atitinkamai talpią bateriją ir ar sulenkus telefoną, jo šoninė sienelė nebūtų pernelyg plati.

Taip pat įdomūs paskutinieji LG kompanijos veiksmai. Didelį įspūdį daro jau išlenktas G Flex2, o koncerno užantyje – taip pat ekranų, kuriuos galima susukti į ritinį prototipai bei skaidrūs P-OLED ekranai. Tie pirmieji turėtų rasti savo pritaikymą televizoriuose ir planšetinuose kompiuteriuose, o antrieji leis mėgautis papildytos relaybės privalumais be specialių akinių užsidėjimo būtinybės. Korėjos gamintojo teigimu, šie sprendimai komercinėje rinkoje pasirodys jau 2016 metais.

Šaltiniai: ubergizmo, gsmarena