Atidėtas LOTRO: Riders of Rohan papildymas

Turbine paskelbė, jog internetinio vaidmenų žaidimo Lord of the Rings Online ketvirtojo papildymo Riders of Rohan pasirodymas nukeliamas į spalio 15 dieną.

Papildymą buvo planuojama išleisti rugsėjo 5 dieną, tačiau po įvykusio beta testavimo studija pareiškė, kad žaidime vis dar yra daug neužbaigtų dalykų.

„Atsiliepimų ir nuomonių kiekis apie papildymą buvo fantastiškas, – sakė prodiuserė Kate Paiz. – Siekdami išspręsti pasitaikiusias problemas bei pateisinti lūkesčius, mes nukėlėme išleidimą į spalio 15 dieną.“ Visi užsisakiusieji papildymą iš anksto artimiausiu metu gaus 500 Turbine taškų kaip kompensaciją už atidėjimą.

Riders of Rohan – ketvirtasis ir iki šiol didžiausias Lord of the Rings Online papildymas. Žaidėjams bus pasiūlyti trys nauji regionai, istorijos tęsinys, galimybė pakelti veikėjo lygį iki 85-ojo bei kautynės raitomis.

Daugelis kritikų LOTRO vertina kaip rimtą bandymą į MMO rinką įnešti kautynes raitomis. Joks MMO žaidimas iki šiol nepasiūlė panašios idėjos, leidžiančios joti ant gyvūno ir tuo pat metu mosikuoti ginklu. 

Join the discussion

El. pašto adresas nebus skelbiamas.