Atidėtas LOTRO: Riders of Rohan papildymas

Turbine paskelbė, jog internetinio vaidmenų žaidimo Lord of the Rings Online ketvirtojo papildymo Riders of Rohan pasirodymas nukeliamas į spalio 15 dieną.

Papildymą buvo planuojama išleisti rugsėjo 5 dieną, tačiau po įvykusio beta testavimo studija pareiškė, kad žaidime vis dar yra daug neužbaigtų dalykų.

„Atsiliepimų ir nuomonių kiekis apie papildymą buvo fantastiškas, – sakė prodiuserė Kate Paiz. – Siekdami išspręsti pasitaikiusias problemas bei pateisinti lūkesčius, mes nukėlėme išleidimą į spalio 15 dieną.“ Visi užsisakiusieji papildymą iš anksto artimiausiu metu gaus 500 Turbine taškų kaip kompensaciją už atidėjimą.

Riders of Rohan – ketvirtasis ir iki šiol didžiausias Lord of the Rings Online papildymas. Žaidėjams bus pasiūlyti trys nauji regionai, istorijos tęsinys, galimybė pakelti veikėjo lygį iki 85-ojo bei kautynės raitomis.

Daugelis kritikų LOTRO vertina kaip rimtą bandymą į MMO rinką įnešti kautynes raitomis. Joks MMO žaidimas iki šiol nepasiūlė panašios idėjos, leidžiančios joti ant gyvūno ir tuo pat metu mosikuoti ginklu.